Banka Açıklama Yaptı, Düşük Faizlerle Yapı Kredi Bankası SMS ile 100 bin TL kredi verecek

Banka Açıklama Yaptı, Düşük Faizlerle Yapı Kredi Bankası SMS ile 100 bin TL kredi verecek. SMS atarak 100 bin TL yüksek limitli krediler başladı. İşte şartları ve kredi detayları...

Ekonomi 09.08.2021 - 23:13 09.08.2021 - 23:13 Vural Pars

Yapı Kredi Bankası SMS ile 100 bin TL kredi verecek. Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyası olarak SMS ile kredi başvurusu yapan müşterilerine 100.000 TL'ye kadar kredi onayı verecek. Sizlerde kredi şartlarına uygunsanız Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin kredi başvuru şartları uygun olması durumunda kredilerini kullanabilirler. Sizlerde eğer kredi notunuz uygunsa ve kredi kullanmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası şubelerine gitmeden SMS atarak, 100.000 TL'ye kadar onay alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notu en az 1200 üzerinde olması, banka kredi sicilinin temiz olması durumunda onay alabileceklerdir.  Yazımızda 100000 TL'ye kadar krediye nasıl başvuru yapabilirsiniz, SMS ile kredi başvurusu yapamayanlar içinde farklı yöntemlerden bahsedeceğiz. İşte detaylar...

Yapı kredi bankası SMS kredi başvurusu

Her bankanın olduğu gibi Yapı Kredi Bankası üzerinden de SMS ile kredi başvurusu yaparak, ne kadar kredi onayı aldığınızı görebiliyorsunuz. 36 ay vadeli olarak verilecek olan bu kredilerde sizlere anında kredi imkanı da tanınmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin ki, SMS ile kredi başvurusu yapması için kendi cep telefonları üzerinden banka ye bir mesaj atmaları gerekiyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelerek buraya büyük harflerle Bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazın mesajı da 44 11 numarasına gönderin. gönderdiğiniz mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu verecektir.

100.000 TL'ye kadar kredi onayı alırsanız bu kredileri kullanmak için banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Kredi başvurusu yaparken yazmış olduğunuz aylık geliri bankaya giderken götürebileceğiniz bir belge olması gerekiyor. örneğin, 3000 TL gibi aylık gelir yazdınız ve siz 2500 TL'lik bir maaş yazısı, bankaya götürürseniz başvurunuzun olumsuz olma ihtimali ile birlikte onaylanan kredinizin daha da düşük limitlere düşmesi söz konusu olacaktır. Bu şartlara uygunsanız SMS ile kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 

banka-aciklama-yapti-dusuk-faizlerle-yapi-kredi-bankasi-sms-ile-100-bin-tl-kredi-verecek

Yapı kredi bankası kredi başvurusu diğer yöntemler nedir?

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler SMS ile kredi başvurusu yapamadılarsa kredi başvurularında, birden fazla yöntem ile de yapabiliyorlar. Özellikle size en yakın banka şubesine giderek, sadece kimliğinizle kredi başvurusu yapma imkanınız bulunmaktadır. Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler için ayrıca internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak ta işlem yapmayı önerebiliriz. Buradan yapacağınız kredi başvurusu sonrasında sizlere verilecek referans numarasıyla birlikte ayrıca kredinizin gidişatını da sorgulayabiliyorsunuz. 

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin eğer bu bankada hesapları varsa, kredi başvurusu için banka şubelerine gitmeden internet üzerinden de kredi onay alabileceğini söyleyebiliriz. Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasına girerek buradan 100 bin TL'ye kadar kredi kullanabilrisiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@