QNB Finansbank mesaj atarak 60.000 TL kredi veriyor. 60 bin TL krediye hemen hesabınıza alabilirsiniz. QNB Finansbank SMS kredi başvurusu yaparak 60.000 TL kredi nasıl alınır? Kredi başvuru şartları nelerdir? Bu konu hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.
QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 60 bin TL'ye kadar onay almak istiyorsa ilk olarak kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan müşteriler maalesef onay alamazlar. Kredi notu düşük olan kişiler ayrıca bankalardan kredi gibi kredi kartı da alamaz. Bu sebeple bankalardaki ödemelerinizde sıkıntısız olarak işlem yapmanız gerekiyor. Bankanın en çok kullanılan yöntemlerinden olan sms kredi kampanyasına başvuru yapmak için cep telefonunuzdan ücretli bir mesaj atacaksınız. Şimdi sizlere bu kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir, bu konu hakkında bilgiler verelim.

QNB Finansbank SMS atarak 60.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank üzerinden SMS atarak 60 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda bu kredileri 36 ay vadeye kadar kullanabiliyor.

3 ay ertelemeli olarak da bu kredileri almanız mümkündür. SMS ile kredi başvurusu yapmak bu bankadan oldukça kolaydır. TC. kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarak hızlı bir şekilde Kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

5030 numarasına mesaj attıktan sonra 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu gelecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler en yakın banka şubesinden bu kredileri kullanabilirler. Eğer 5030 numarasına mesaj attıktan sonra onay alırsanız bu banka sizlere ayrıca mobil uygulaması üzerinden de kredi onayı verecektir.

Kredi onayını mobil uygulama üzerinden alan müşteriler banka şubelerine gitmeden bu kredileri hemen hesaplarına atabiliyor. Bu krediyi de kullanabilmeniz için online kredi başvurusu yapmanız ve bankanın müşterisi olmanın banka müşterisi olan kişiler ihtiyaç kredisi başvurularını internet bankacılık şubesi üzerinden yapabilmektedir.

banka-aksam-uzeri-duyurdu-mesaj-atan-kisilere-60000-tl-nakit-odemesi-yapacak1

QNB Finansbank 60.000 TL kredi başvurusu

SMS ile kredi başvurusu yapamadıysanız bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. QNB Finansbank SMS ile kredi başvurusu yapacak olan müşterilerine 60 bin TL'ye kadar 36 ay vade ile kredi imkanı sağlamaktadır. İnternet bankacılığı gibi ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. İnternet sitesine girdikten hemen sonra ilk taksit ödemenizi de ertelemeli olarak kullanacağınız ihtiyaç kredisi kampanyasını görecek ve bu kredi kampanyasına başvurunuzu bırakacaksınız.

TC. kimlik numaranızı ve cep telefonu numarasını yazdıktan sonra kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu onaylanan kişiler de en yakın banka şubesinden kimlikleri ile birlikte onaylanan tutar kadar kredilerini kullanabilirler.

60.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler ayrıca en yakın QNB Finansbank şubesine giderek buradan da kredi başvurusu yapabiliyor. Size en yakın QNB Finansbank Şubesine gittiğinizde kredi başvurusu yapacak olan kişiler sadece kimlikleri ile birlikte ister gişeden isterse de bireysel müşteri temsilcisi üzerinden bu kredileri kullanabilirler.