Banka Duyurdu: Borçlu Olanları Sevindirecek Haber, Borç Transferi İçin İlk Adım Atıldı, Hemen Başvuru Yapılabilir!

Banka Duyurdu: Borçlu Olanları Sevindirecek Haber, Borç Transferi İçin İlk Adım Atıldı, Hemen Başvuru Yapılabilir! TEB Bankası, yeni bir kredi kampanyası duyurdu. İşte detaylar...

Ekonomi 26.06.2021 - 08:57 26.06.2021 - 08:58 Vural Pars

Türkiye'de yaşayan vatandaşların en sıkıntı duydukları durumların başında banka borçları geliyor. Banka borçları ile birlikte ayrıca, bu borçların dağınık olması da iyice can sıkıcı. Bu durumdan sıkıntı yaşayan kişilere, TEB bankası yeni bir kredi kampanyası duyurdu. Kendi resmi internet sitesi üzerinden de yaptığı bu açıklamada 100 bin TL'ye kadar olan banka borçlarını kendi bankasına transfer edecek. Verilecek olan kredi ile birlikte, banka düşük faizli 36 ay vadeli işlem yapacak. Uzun vadeli olarak tüm borçlarınızı kapatabileceksiniz. Yapılan son dakika haber duyurusunda ayrıca TEB bankası, kredi kartı ve ihtiyaç kredisi borçları için destek vereceğini duyurdu.

Eğer dağınık ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınız varsa, bu borçlar TEB bankası dışında bir bankadaysa, borç kapatma kredisi başvurusu yapabileceksiniz. Banka güncel olan banka borçları için bu kredi imkanını sunuyor. Eğer bankalarda borçlarınız varsa ve bu borçları ödemekte zorlanıyorsanız, TEB bankası, kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. 

Banka Şubelerinden Başvuru Alınacak!

Diğer tüm bankalardaki olan kredi kartı ve ihtiyaç kredisi borçlarınızı kapatmak ve tek bir bankaya taşımak istiyorsanız, TEB bankası şubelerine giderek başvuru yapmanız gerekiyor. Bu tarz kredilerde bankalar, sadece banka şubeleri üzerinden başvuru alıyorlar. Başvuru yapacak olan kişiler, TEB bankası üzerinden internet üzerinden başvuru yapmak isterse, olumsuz yanıt alabilirler. Çünkü diğer bankalardaki olan borçlarınız riskli görünecek ve internet üzerinden yapılan başvuru sonrasında da krediniz red olacaktır. Bu yüzden size en yakın TEB bankası şubesine kredi evraklarınız ile başvuru yapabilirsiniz.

Bankanın istediği evraklar şu şekilde;

  • Kimlik
  • Gelir Belgesi
  • Borcunu kapatmak istediğiniz kredilerin kapatma bakiyesi ve hesap numarası
  • Borcunu kapatmak istediğiniz kredi kartlarının kapatma bakiyesi ve kart numarası 
  • Teb borç kapatma kredisi başvuru formu 

Bu istenilen evraklar ile birlikte, en yakın TEB bankası şubesine giderek borç kapatma kredisi başvurusu yapabilir, 100 bin TL'ye kadar olan tüm borçlarınızı hemen ödeyebilirsiniz. 

TEB Borç Kapatma Kredisi Detayları Nedir?

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, bankadan kredi aldıklarında ne kadar ödeme yapacaklarını merak ediyorlar. TEB üzerinden verilecek olan bu kredi. 1.54 faiz oranı ile verilecek. Aylık 36 ay vade yapan müşteriler, ödemelerinde ise 382 TL 10.000 TL kredi için işlem yapabileceklerdir. Ayrıca bu kredilerde hayat sigortası da zorunludur.

teb-1

TEB bankası kredi vereceği zaman başvuru yapan kişinin, banka kredi siciline bakarak da onay verecektir. Kredi sicili temiz olan kişiler, onay alabilir. Bankalarda sürekli gecikmede olan ve kredi notu düşük olan kişiler, bu kredileri alamayacaklardır. Detaylı bilgi için teb.com.tr adresine gidebilir veya en yakın TEB bankası şubesine giderek işlem yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@