Bankanın sıfır faizle 20 bin TL ödeme yapacağı öğrenildi. İş Bankası'na başvuru yapanlar kazançlı çıkıyor. Çünkü İşCep uygulaması üzerinden faizsiz nakit avans kullanabilecek.

Faizsiz nakit avans arayanlar buraya! 20 bin TL'ye varan nakit avans için herhangi bir faiz ödemesi talep edilmeyecek. İş Bankası güzel bir kampanya duyurusunda bulundu.

Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor! Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor!

Ekim Ayında Geçerli, Başvurular Websiteden Yapılabilecek!

Ekim ayı boyunca, İş Bankası müşterileri için farklı avantajlar sunuluyor. Bankanın resmi web sitesinde, çeşitli sektörlerde yapılan alışverişler sonucu kazanılacak Maxipuanlarla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, Ekim ayının başından sonuna kadar devam eden faizsiz taksitli nakit avans kampanyası da dikkat çekiyor.

İşCep Uygulamasını da İndirebilirsiniz!

İşCep uygulamasının "Müşteri Olmak İstiyorum" sekmesinden hizmete erişen mevcut müşteriler, kredi kartlarıyla 300 TL'den 20.000 TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kullanabilirler. Bu özel kampanya sadece 6 ay vadeli olarak geçerli. İş Bankası'nın Ekim ayı boyunca sunduğu diğer avantajları ve kampanya detaylarını öğrenmek için bankanın web sitesindeki kampanyalar sekmesini inceleyebilirsiniz.