Son dakika acil kredi haberi geldi. İki bankadan yeni bir kampanya başladı. 30.000 TL banka hesabınız varsa anında onaylanacak. 30.000 TL ihtiyacı olan kişiler için verilen bu Kredi haberinde 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve banka şubelerine gitmeden bankamatik hesabınıza kredi onayı tutarını aktarabileceksiniz. 30.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler belirtilen Kredi politikalarına uygun olmaları durumunda bankalar üzerinden hızlı bir şekilde kredi onayı alabileceklerdir. 

Akbank 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Akbank özel bankalardan en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Akbank üzerinden SMS atarak hemen ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. Akbank bankamatik hesabı olan kişiler bankadan internet bankacılığını kullanarak da şubelere gitmeden kredi kullanabileceklerdir.

Akbank bankamatik hesabı olan kişiler SMS atarak da ne kadar kredi onayını öğrenmek istiyorlarsa Cep telefonlarından Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numaralarını da yazarak 4425 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır. 4425 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka hızlı bir şekilde Kredi sonucunu söyleyecek onaylanan tutarı ne kadar olduğunu ve hangi faiz oranları ile kredi kullanacağınız hakkında bilgiler verecektir. 

Halkbank 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Halkbank banka hesabı olan kişilerde 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilecek. Halkbank 30.000 TL ye kadar yapmış olduğu bu kredi başvurusu kampanyasında müşterilerine 36 ay vadeye kadar işlem yaptıracak. 30.000 TL kredi başvurusu için Halkbank mobil uygulamasına görerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir onaylanan tutarı hesaba atabilirsiniz.

banka-hesabi-kullanan-kisilere-son-dakika-30000-tl-odeme-yapiliyor1

Halkbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler ise daha yüksek tutarlarda kredi kullanabileceklerdir. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, banka şubelerinden ve resmi internet sitesi üzerinden kredi detaylarını öğrenebilirler. Halkbank gibi diğer kamu bankaları olan Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden de aynı şartlarda 30000 TL kredi kullanabilirsiniz.