Banka Hesabı Olan Herkesi İlgilendiren Gelişme! Yapı Kredi’den Bir İlk!

Yapı Kredi bankası, son dakika atağı yaparak banka hesabı bulunan bütün herkesi ilgilendiren bir gelişmeye imza attı. Bu son dakika duyurusunda kişilerin bu fırsatı kaçırmaması için hemen başvuru ...

Ekonomi 01.10.2021 - 20:11 01.10.2021 - 20:12 Vural Pars

Yapı Kredi bankası, son dakika atağı yaparak banka hesabı bulunan bütün herkesi ilgilendiren bir gelişmeye imza attı. Bu son dakika duyurusunda kişilerin bu fırsatı kaçırmaması için hemen başvuru yapması bekleniyor. Banka hesabınız var ise yüzde 40’a varan indirim ve kampanya imkanları ile beraber bu gelişmeden faydalanabileceksiniz.

Banka hesabı olan herkes, Aracım+ uygulamasının son dakika olarak paylaşılması ile Yapı Kredi Bankasının sunduğu indirim, kampanya ve promosyonlardan faydalanabilecek. Tüm hizmetler ise tek bir noktadan ulaşılabilecek.

Aracım+ uygulaması sayesinde bütün sigorta türlerine ve anlaşmalarına tek bir uygulama üzerinden ulaşabileceksiniz. Yapı Kredi Mobil uygulaması kullanan ve araç sahibi olan herkes, Yapı Kredi Mobil uygulamasına aracının plakasını kayıt ederek, yapmak istediği işlemlere ulaşabilir ve işlemlerini gerçekleştirebilir. Mobil uygulama üzerinden kaskodan trafik sigortasına kadar birçok ürün ve hizmete ulaşım sağlanabilirken ayrıca Yapı Kredi Bankası’na özel fırsatlardan ve araç kiralamada +40’a varan indirim fırsatlarından yararlanılabilecek.

Yapı Kredi Bankası’ndan Son Dakika Duyurusu

Yapı Kredi tarafından yapılan açıklamalara göre mobil uygulama üzerinden sunulan hizmetlere bir yenisi daha ekleniyor. Otokoç Otomotiv firması ile yapılan çalışmalar neticesinde Aracım+ uygulamasını geliştiren Yapı Kredi, kasko sigortası gibi birçok işlemin indirimli ve promosyonlu işlemlere tek bir uygulama üzerinden ulaşılmasını sağlıyor. Müşterilerine özel olarak birçok ürün ve hizmette özel fiyat ve kampanyalar uygulayan Yapı Kredi, piyasadaki uygulamaların bir adım önüne geçmiş bulunuyor.

banka-hesabi-olan-herkesi-ilgilendiren-gelisme-yapi-krediden-bir-ilk1

Bütün araç sigorta seçeneklerinin Aracım+ uygulaması ile tek bir yerde toplanması kişilerin araç bilgilerini uygulamaya kaydetmesi ile gerçekleşebilecek. Yapı Kredi’nin Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, müşterileri dostu bu gelişmenin duyurulması ile müşteri ihtiyaçlarının görüldüğünü ve çözüm üretildiğini göstermiş oldu.

Tek Uygulamadan Hizmete Erişim

Yakup Doğan, Yapı Kredi uygulamaları arasında olan ve yeni duyurulan Aracım+ uygulamasının yalnızca sigorta ve işlemlerin yapılması için değil, finansal servislerin ötesinde işlevlerinin olacağını belirtti. Müşterilerin Yapı Kredi mobil uygulaması ile yaptıkları bankacılık işlemlerinin yanında birçok işlem de yapılmasını arzuladıklarını belirten Coşkun, Aracım+ ile otomotive dair işlemlerin rahatlıkla yapılabileceğini açıkladı. Yapı Kredi ile işbirlikler konusunda daha fazla proje yapılacağını belirtti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@