Banka Hesabı Olanlar Dikkat! 16 Kasım'dan Sonra Ay Sonuna Kadar İşlem Yapmanız Gerekiyor. Son Dakika Haberi İle İlgili Detayları Yazımızda Bulabilirsiniz...

Banka hesabı olan vatandaşlar için yapılan duyuruda, nakit ihtiyacı olup, kredi kullanmak isteyen kişiler, kasım ayı sonuna kadar Garanti Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda nakit kredilerini 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak alabileceklerdir. 50000 TL kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden sizlere ay sonuna kadar destek ödemeleri düşük faiz oranları ile birlikte ödeneceği açıklandı. 

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlemler yapılacak ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak da kullandırılacaktır. 

Emekliye müjde! Bu hafta içinde, Cuma gününe kadar 20.000 TL ödeme alacaksınız! Emekliye müjde! Bu hafta içinde, Cuma gününe kadar 20.000 TL ödeme alacaksınız!

50.000 TL KREDİ 

Garanti Bankası, 50000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen kredi politikalarına uygun olarak istediğiniz zaman ödeme yapacağını da açıkladı. 16 Kasım tarihi itibariyle başlayacak olan bu kampanyalara başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilerin bireysel müşteri olmaları durumunda kredi puanı uygun olması, banka tarafından istenen şartların başında gelmektedir. 

EMEKLİYE MÜJDE

Garanti Bankası yapmış olduğu bu kampanyada özellikle bireysel müşterilerden emekli olan vatandaşların maaş müşterisi olarak ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri için de yeni bir kampanya yaptığını açıkladı. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte kredi başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara 50000 TL'ye kadar kredi ödemesi gerçekleştirecek olan, Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan demek yani borç kapatma kredisi imkanı da sağlayacak. 

BAŞVURU

Garanti Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka hesabınız üzerinden internet şifresi alabilir ve mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti Bankası kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara ayrıca şubelere gitmeden de işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedir. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuç alabilecekleri kampanyalara da hazırlanacağını söylemek isteriz. şubeler üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda bireysel olan vatandaşlar, politikalara uygun olmaları durumunda şube yetkisinde onayı alabilecek ve gelir belgesiz kredi kullanabilecektir.