Banka hesabı olanlar dikkat! Ziraat Vakıf ve Halkbank hesabınıza ödeme olacak! 

Banka hesabı olan vatandaşlar için Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yeni bir ödeme yapacağını açıkladı. Banka hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit kredi kullanmak isteyen tüm bireysel müşteriler için yapılan bu işlemlerde 50000 TL kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz ve onayı alabileceğiniz kampanyalar dahilinde kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, 5 dakikada kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için başlattığı bu kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırladığını açıkladı. 

50000 TL'ye kadar kredi kullanmak oldukça basit olacak

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, 50000 TL'ye kadar kredi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için şubelere gitmeden de artık internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak kredi başvurularında bulunabiliyor. 5 dakika içerisinde sonuçlarını alabileceğiniz bu kampanyalara, hangi bankadan müşterisi iseniz bu bankanın müşteri hesabı üzerinden bir internet şifresi oluşturup, kredi başvurusunu buradan yapabilirsiniz. 

Doğalgaz Ödemeleri İçin Bakanlıktan Açıklama! Bu Ay Doğalgaz Desteği Ne Zaman Ödenecek? Doğalgaz Ödemeleri İçin Bakanlıktan Açıklama! Bu Ay Doğalgaz Desteği Ne Zaman Ödenecek?

Ziraat bankası başvurusunu yapacak olan vatandaşlar, Ziraat Mobil uygulaması üzerinden işlem yaparken diğer bankalarında kendi banka mobil uygulamaları üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden özellikle emekli olan vatandaşların emekli maaş hesapları aracılı ile birlikte kredi kullanmak için başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu bankalar üzerinden kredi kullanacak olan tüm vatandaşları emekli kredileri daha yüksek limitlerde ödenecektir. En yakın banka şubesi üzerinden veya banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve ve onay alabileceğiniz kampanyalara katılarak, hemen aynı gün içinde bankalardan kredi kullanabilirsiniz.