Banka hesap numaralarını kontrol edenlere 40.000 TL ödeme yattı

2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi 2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi

Denizbank ve Akbank tarafından başlatılan yeni kampanyada banka hesapları olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri hızlı bir şekilde veriliyor. Denizbank ve Akbank hesabı olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda Kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde ödenecek ve onaylanan bu krediler hesaplara yatırılarak hemen kullandırılacaktır. Denizbank ve Akbank üzerinden özellikle daha önce ihtiyaç kredisi kredi kartı veya kredili mevduat hesabı kullanmanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek sizlere daha yüksek limitlerde kredi ödemeleri şubelere gitmeden de hemen aynı gün içinde ödenmektedir.

Denizbank üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı 3280 numarasına göndermesi durumunda cep telefonları üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak. Denizbank üzerinden yapılacak olan cebimde kredi kampanyası başvurusu sonrasında Banka hesabı olan vatandaşlar onaylanan sms kredi tutarını Denizbank mobil uygulaması üzerinden hesabına yatırarak kullanabilir.

Denizbank hesabı üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların banka müşterisi olması ve banka müşterisi olarak hesapları üzerinden internet şifreleri almaları gerekiyor. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi hemen yapabilir ve onaylanan bu kredileri hesaplarınıza yatırarak da kullanabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu haricinde akbank'ın başlatmış olduğu Akbank direkt uygulaması üzerinden vermiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına da katılabilirsiniz. Akbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu için kredi yazıp boşluk bırakıp t.c kimlik numaranızı yazarak 4425 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacak.

Akbank üzerinden SMS haricinde bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki kredi başvuru formunu doldurarak da bankadan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.