Banka Kampanyasına Katılana 6 GB İnternet Hediye! Bedava İnternet Almak İsteyenlere Müjdeli Haber

Bankaların belirli dönemlerde başlatmış olduğu kampanyalar ek puan, TL ve indirim fırsatı sunarken GSM operatörleri ile yapılan anlaşma gereğince bedava internet, dakika, sms fırsatı da sunuyor.

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

Yapı Kredi'nin Maestro logolu world kart aboneleri için geçerli olacak kampanyası Vodafone aboneleri için 6 GB internet hediye imkanı sunuyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanya Mastercard logosu bulunan Yapı Kredi kartı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren kişilere sağlanıyor. 

Toplamda 6 GB kadar hediye internet kazanılıyor. Bireysel Vodafone aboneleri gün içinde geçerli toplamda 6 GB hediye interneti kullanmaya başlayabiliyor. Tek seferde en fazla 2 GB hediye internet tanımlanıyor.

Her kullanıcı en fazla 6 GB hediye internet kazanabiliyor. Kampanya 200.000 adet ile sınırlandırıldı. Bireysel aboneler faydalanabiliyor. Kazanılan bedava internet sms ile bilgilendirme yapılarak kişinin cep telefonu numarasına gönderiliyor.