Banka Kampanyasına Katılana İlk Siparişe Cam Damacana 5 TL!

ING bank BİSU uygulaması üzerinden ilk damacana siparişleri indirimli hale geliyor. Mobil uygulamaya özel sunulan kampanya ING Mobile uygulama üzerinden yapılacak olan katılımlar ile aktif hale getirilebiliyor. ING bank müşterileri mobili kullanıcı adımını kullanarak BİSU uygulamasından yapacakları ilk damacana su alışverişine yalnızca 5 TL ödüyor.

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanya polikarbon ya da cam damacana siparişlerinde geçerliliğini koruyor. Bayi üzerinden teslimatlarda kullanılabiliyor. ING mobil uygulaması içerisinde yer alan kampanya kodu alanına girerek aktif hale getirilmesi gerekiyor. 

İlk Siparişe Cam Damacana 5 TL Kampanya Başvurusu

Mobil uygulama içerisinde sağ üst alanda yer alan kampanyalar bölümünden kupon koduna ulaşılabilir. BİSU uygulamasına giriş yapılarak bu kod kullanılmalıdır. Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilerek kullanılamaz. İlk yapılacak alışverişlerde geçerliliğini koruyor. Sepet alanında alışveriş yaparken kodun girilmesi gerekiyor. Ancak bu şekilde 5 TL indirimden faydalanabiliyor.

Satın alınacak olan damacana ürünü ilden ile değişim gösterebilir. Aynı adrese kayıtlı kişiye üzerinden yalnızca bir kez faydalanma sağlanabilir. Kişi de boş damacana bulunmuyorsa deposita uygulanacaktır. İndirimden bir kez faydalanılabilir ve en fazla bir kez kod alınabilir.