TEB'in güncel kredi tekliflerine bir yenisi daha eklendi. İhtiyaç kredisi çekecekler için 100 bin TL kredi uygun faiz oranları üzerinden verilecek. Düşük faizli kredi için TEB'in Mayıs tekliflerini inceleyin.

Bankalardan gelen duyurularla beraber kredi seçenekleri de her geçen gün artıyor. Özellikle de son zamanlarda TEB'in sunduğu seçenekler oldukça fazla dikkat çekmekte. Eğer sizler de ihtiyaç duyuyorsanız kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. TEB'in resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda ise bazı detaylara yer verildi. Bu detaylar arasında kredi faiz oranları, kredi vadesi ve miktarı yer alıyor. 

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

%1,95 Faiz Oranlı Kredi Veriliyor

Kredi kampanyalarına ve tekliflerine göz attığımızda %1,95 faiz oranı ile kredi verildiğini söyleyebiliriz. Kredinin miktarı veya vadesinde değişiklik yapıldıkça faiz oranı da bundan etkileniyor. 50 bin ila 100 bin TL kredilerde 24 ay vade seçeneği mevcut iken, 100 bin TL'nin üzerindeki kredilerde vade sayısı 12 aya düşüyor. 

paraaa_11zon

36 Aya Varan Vade Seçeneği!

TEB'in ihtiyaç kredisinde 50 bin TL altındaki krediler için 36 aya varan vade seçeneği sunuluyor. Bu detayla birlikte güncel olarak bankanın sunduğu seçenekleri sizler de inceleyebilirsiniz. TEB'in güncel kredi teklifleri ve çok daha fazlası için internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.
para2-3