Banka müdürü bizzat açıkladı! 40.000 TL en düşük faiz oranıyla veriliyor! Sınırlı başvuru var, bu şansı kaçırmayın

Banka müdürü bizzat açıkladı! 40.000 TL en düşük faiz oranı ile veriliyor! Başvurular kısıtlı süre açık kalacak, yetişen krediyi kapar! Kaçırılmayacak Kredi fırsatı ve faiz oranları haberimizde…

Ekonomi 01.09.2021 - 22:25 01.09.2021 - 22:25 Volkan Arık

Banka müdürü bizzat açıkladı! 40.000 TL en düşük faiz oranı ile veriliyor! Başvurular kısıtlı süre açık kalacak, yetişen krediyi kapar! Düşük faizli kredi kampanyası bekleyen ve ekonomik koşulları zor olan vatandaşlar için bizzat banka müdürü tarafından açıklama yapıldı. Çok düşük faiz oranları ile 40.000 TL ye kadar nakit para anında hesabınıza yatıyor. Ancak bu kredi için sınırlı sayıda başvuru kabul ediliyor O yüzden nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşların elini çabuk tutması gerekiyor. Düşük faizli kredi kampanyası ve detaylar haberimizde…

Tüm dünyanın içinden geçtiği bu zorlu süreçte özellikle ekonomik sıkıntılar baş göstermeye devam ediyor. Bu süreçte işsiz kalan ailesini geçindirmek de zorlanan vatandaşlar genel anlamda bankaların verdiği düşük faizli kredi kampanyalarını yakından takip ediyor ve başvuru yapmak istiyor. Bugün yapılan duyuruda isek QNB Finansbank tarafından Düşük faizli ihtiyaç kredisi verileceği duyuruldu. Düzenli geliri olan, bankalarla problem yaşamayan, 75 yaşından küçük olan bütün vatandaşlar bu kampanyadan faydalanabiliyor. Bankaların kara listesinde değilseniz ve nakit paraya ihtiyacınız varsa kaçırılmayacak kredi fırsatını mutlaka değerlendirelim. Başvurular şu anda açık ancak kredi başvuruları sınırlı sayıda kabul ediliyor. O nedenle de elini çabuk tutanlar neredeyse sıfıra yakın faiz oranları ile kredi çekme imkanı buluyor.

QNB FİNANSBANK KREDİ ÖZELLİKLERİ

QNB Finansbank düşük faizli kredi başvurusu yapmak isteyenlerin arama motorunda araştırmaları devam ediyor. Banka tarafından bu kredi kampanyası 36 ay vadeli olarak başlatıldı ve 40.000 TL ye kadar nakit ihtiyacını zamanında karşılanıyor. Yüzde 1.39 gibi çok düşük faiz oranı ile verilen kredi Özellikle Finansbank müşterileri için oldukça kısa sürede sağlanıyor. Çünkü kredi başvurusu onay alan vatandaşların hesabına talep ettikleri miktar anında geçiyor. Elbette kredi onay aldıktan sonra hemen kısa sürede hesap açtırarak da parayı hesaptan tahsil edebilirsiniz.

banka-muduru-bizzat-acikladi-40000-tl-en-dusuk-faiz-oraniyla-veriliyor-sinirli-basvuru-var-bu-3

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

QNB Finansbank kredi kampanyası hem banka müşterisi olanlar hem de olmayanlar için geçerli bir kampanya. Banka müşterisi olanlar mobil bankacılık ya da internet bankacılığı hesaplar üzerinden Giriş yaparak Kredi bölümünde hemen başvur butonuna tıklayıp başvuru işlemlerini anında tamamlayabilir. Eğer banka müşterisi değilseniz en yakın şubeye giderek de başvuru yapma şansına sahipsiniz. Ayrıca Finansbank mobil bankacılık hizmetleri üzerinden de kredi başvurusu kabul ediyor. Finansbank'ın Alo Kredi hattı numarası olan 0850 220 8 573 numarasını arayarak da başvuru işlemlerinizi anında tamamlamanız mümkün. Yine Finansbank SMS ile kredi başvurusunu kullanacak olanlar ise Telefonlarının kısa mesaj bölümünden T.C. kimlik numaralarını yazarak 5030’a mesaj gönderebilir.

banka-muduru-bizzat-acikladi-40000-tl-en-dusuk-faiz-oraniyla-veriliyor-sinirli-basvuru-var-bu-2

YILIN EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

Eylül ayının gelmesi ile birlikte birçok kişinin nakit ihtiyacı daha da arttı. Çünkü okullar açılıyor ve yüz yüze eğitim başlıyor okul masrafları da bütçeye ekleniyor. Bu nedenle düşük faizli kredi kampanyalarını olan ilgi giderek artıyor. Finansbank'ın yaptığı bu kredi kampanyası da yılın en düşük faizli kredi kampanyası olarak Kredi danışmanları tarafından da tavsiye ediliyor. Eğer acil nakit paraya ihtiyacınız varsa dilediğiniz tutarda Finansbank kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@