Kamu ve özel bankalar, vatandaşların kredi ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Kredi notunuz sıfır olsa dahi yüksek miktarlarda kredi çekmek mümkün. 45 bin TL ihtiyaç kredisi başvuru şartları, hangi bankalar kredi veriyor ve diğer detaylar...

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Artık kredi notu engeline takılmadan işlem sağlayabileceksiniz. Kredi notu düşük bireyler, artık acil para ihtiyaçlarını çözebilme imkânına sahip. Kamu bankalarının yanı sıra bazı özel bankalar da, kredi notu '0' olanlara kadar bireylere nakit ihtiyaçlarını karşılamada 45.000 TL'ye kadar kredi olanağı sağlıyor. Bu bankaların müşterilere, düşük kredi notuna sahip olsalar dahi finansman imkanı tanımaları büyük önem taşıyor.

Kamu Bankalarından Dev Hamle!

Kamu bankaları, kredi notu düşük olanlara kredi vererek halkın yanında olduklarını gösteriyorlar. Ancak, birkaç özel banka da kredi notu sıfır olan vatandaşlara kredi vermeye başladı. Vakıfbank, gelir düzeyi, kredi notu ve borç durumu gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurarak kredi notu düşük olanlara ihtiyaç kredisi vermektedir.

Ziraat Bankası Kredi Notu Olmayanları Düşünüyor!

Öte yandan, Ziraat Bankası '0' kredi notuna sahip kişilere 50.000 TL'ye kadar kredi olanağı sunuyor, tek şart altı ay sigortalı olmaktır, ama bazı şubelerde kefil de talep edilebilmektedir. Garanti BBVA ise, kredi politikaları ve müşterinin finansal durumu doğrultusunda, düşük kredi notuna sahip bireylere kredi imkanı tanıyor. Finansbank da benzer şekilde, kişisel finansal duruma bağlı olarak kredi notu düşük olanlara kredi sağlamaktadır.