Banka Tek Başına İktidar Oldu, Her Başvuru Yapana 10.000 TL Veriyor, ATM'den Çekebilirsiniz

Banka Tek Başına İktidar Oldu, Her Başvuru Yapana 10.000 TL Veriyor, ATM'den Çekebilirsiniz. Son dakika kampanyası yapan Denizbank, 10.000 TL onay veriyor. İşte detaylar...

Ekonomi 21.11.2021 - 22:26 21.11.2021 - 22:26 Vural Pars

Bankaların son zamanlarda yaptıkları kredi kampanyaları oldukça beğeni topluyor. Bankalar yaptığı kredi kampanyaları ile tüketicinin acil ihtiyacını karşılamak istiyor. Sizlerde eğer bankalardan kredi almak istiyorsanız, kampanyaları takip edebilir ve size uygun bankayı bularak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Son zamanlarda kampanya yapan bankalardan birisi olan DenizbanK'ta ihtiyacı olan kişilere 10.000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Hem SMS ile hem de internet sitesi üzerinden şubelere gitmeden başvuru yapabilecek ve bu son dakika haberinden faydanalabileceksiniz. Denizbank yaptığı kredi kampanyasında bazı şartlar arayacak. Belirttiği bu şartlara uygun olan kişilere onay verecek...

Denizbank Duyuru Paylaştı, Başvuru Alıyor

Özel bankalar arasında sürekli güncel kampanyalar yapan Denizbank, faiz oranlarını değiştirdikten sonra banka kredi kampanyalarını da güncelledi. İhtiyacı olan kişilerin kredi notu düşük olsa bile uygun faizle kredi alacağını söyleyen Denizbank, son dakika olarak yeni kampanyası ile 36 ay vadeye kadar 10.000 TL vereceğini duyurdu. TC vatandaşı olan ve Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişiler, 10.000 TL'ye kadar kredi kullanırken, 1300 ve üzerinde kredi notu olan kişiler 55000 TL kredi alabilecekler. Denizbank 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi verirken, bu limit üzerinde 3 ay erteleme yaparak 24 ay vadeli kredi imkanı tanıyacak.

kredi-n-1-1

Başvuru SMS ile Hemen Yapılıyor

SMS ile başvuru yapmak isteyenlere belirtilen şartlar dahilinde 5 dakikada sonuç alacaklar. Denizbank ihtiyaç kredisi olarak verdiği 10.000 TL için SMS atmak isteyenlerden şu şekilde mesaj istiyor. " KREDİM TC KİMLİK " yazarak 3280 numarasına mesaj atarsanız, kredi başvurusu yapmış olacak ve bu bankadan kredi notunuza göre ne kadar onay aldığınızı göreceksiniz. Acil para isteyenler, SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alırsa, en yakın banka şubesinden kredi kullanabilirler. 

banka-tek-basina-iktidar-oldu-her-basvuru-yapana-10000-tl-veriyor-atmden-cekebilirsiniz1

SMS ile başvuru yapamayan kişiler, (Mesaj ücretli olacağı için) WEB sitesi üzerinden başvuru yapabilirler. Denizbank.com.tr adresine girerek buradan WEB kredi kampanyası için başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir, başvuru sonucunu öğrenebilir, onaylanan krediyi de en yakın Denizbank şubesinden veya ATM'den kullanabilirsiniz. Denizbank mobil uygulaması ve müşteri hizmetleri üzerinden de kredi kampanyası yapılıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@