Banka ve Kredi Kartı Sahiplerine Büyük Müjde! Bonus Hediye Kampanyası Duyuruldu

Bonuskart'tan vatandaşa büyük müjde! Bonus kartlılar alışverişlerinde dev bonuslar kazanmaya devam ediyor. Bonus Kart tarafından başlatılan yeni kampanya ile dev bir gelişme yaşandı.

Ekonomi 13.08.2021 - 14:26 13.08.2021 - 14:29 Berkay Keskin

Yeni kampanya ile herkes bonus nakit ödemesi alabilecek. Peki kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya şartları neler ve kimler bu kampanyadan, nasıl yararlanabilecek? Tüm detaylarıyla haberimizde sizlerle...

Bonus kart tatil yapmak isteyen müşterilerini sevindiren bir kampanyaya daha imza attı! Kartınızla seyahat, konaklama ve araç kiralama sektörlerinden gerçekleştireceğiniz her 1.000 TL ve üzerinde ki ödemede 40 TL olmak üzere toplamda 80 TL bonus hediye elde edeceksiniz. 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan hemen sizde faydalanabilirsiniz.

Vatandaşlar kampanyalara yönelik ayrıntıları yoğun bir ilgiyle takip ediyor. Bir diğer kampanyası ise evleneceklere evinin beyaz eşyalarını yenileyeceklere Bonus Kart'tan beyaz eşya kampanyası geldi. Beyaz eşya alanında gerçekleştireceğiniz 2.000 TL ve üzerinde ki alışverişlerinizde 50 TL kazanma fırsatını elde edeceksiniz. Fakat alışverişinizi Garanti BBVA, Garanti BBVA Pos sahiplerinin ticari kartları ile gerçekleştirerek 25 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanya 31 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek.

Evleneceklere, Beyaz Eşya Alacaklara Kampanya

Garanti BBVA POS'larından tek bir seferde gerçekleştireceğiniz 2.000 TL ve üzerinde ki beyaz eşya harcamalarınıza 50 TL bonus yüklenecektir. Kampanya 1 Ağustos ve 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya müşteri bazlıdır ve her müşteri en fazla 50 TL bonus elde edebilir. Kampanya çerçevesinde ticari kredi kartı ile harcamada bulunan esnaf ve KOBI üye işyeri bulunan Garanti BBVA POS sahiplerine özel ekstra 25 TL bonus yüklenecektir.

Garanti BBVA POS sahibi müşteriler en fazla 75 TL bonus elde edebilir. Yalnızca son 3 ay içinde POS cirosu geçiren müşteriler ek ödül kazanma hakkına sahiptir. Kampanyaya yalnızca BonusFlaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. BonusFlaş aracılığıyla katılmak için ilk harcamadan hemen önce HEMEN KATIL butonuna tıklamanız gerekiyor. Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Easy, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Business, Paracard Bonus ve Bonus Genç kredi kartları ve bu kredi kartlarının ilave kartları da kampanyaya dahil olmaktadır.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartları için kampanyaya katılım ücreti 5 TL olarak tahsil edilecektir. Aynı gün içerisinde aynı işyerinden gerçekleştirilen harcamaların yalnızca ilki dahil edilmektedir. Elde edilen bonuslar 3 Eylül ve 3 Ekim tarihleri arasında kullanılabilecek. 3 Ekim tarihi sonrasında kullanılmayan bonuslar geri iade alınacaktır. Yalnızca şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılabilecek. Tüzel müşteriler bu kampanyaya katılamayacaktır.

Tatile Gitmek İsteyenlere Büyük Kampanya

Garanti BBVA POS'larından tek bir seferde gerçekleştireceğiniz her 1.000 TL ve üzerinde ki seyahat, konaklama ve araç kiralama harcamalarınıza 40 Tl, toplam da ise 80 TL bonus yüklenecektir. Kampanya 1 Ağustos ve 31 Ağustos tarihleri içerisinde geçerlidir. Kampanya müşteri bazlıdır ve her müşteri en fazla 80 TL bonus elde edebilir. Kampanya çerçevesinde ticari kredi kartı ile ikinci harcamayı gerçekleştiren esnaf ve KOBI üye işyeri bulunan Garanti BBVA POS sahiplerine özel olarak ekstra 20 TL bonus yüklenecektir.

Kampanyalar oteller, seyahat acenteleri, tur operatörleri, tatil köyleri ve seyahat gemileri firmalarını kapsıyor. Yalnızca şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartlarıyla BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılabilecek. Tüzel müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar. Bonus sanal kartlar, internet üzerinden gerçekleştirilen alışveriler, MoTo, temassız işlemler de kampanyaya dahildir. Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları bu kampanya içerisinde değerlendirilmeyecektir. Yalnızca yurtiçinde gerçekleştirilen peşin ve taksitli işlemler harcamalar kampanyaya dahildir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@