Bankadan gelen haberle birlikte faizsiz kredi kampanyasında son durum belli oldu. Pek çok kişi, bankaya başvuruda bulunma konusunda kararlı. Çünkü hem faizsiz hem de 10 bin TL'lik ihtiyaç kredisi fırsatı sunulacak.

Akbank, yaptığı kampanya ile dikkatleri üzerine çekti. Yeni kredi kampanyasında faizsiz 10 bin TL veriyor. Üstelik karşılanması gereken şartlar oldukça basit. Akbank'ın yeni müşterilerine özel başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyasında, faiz alınmayacak. Dolayısıyla faizsiz şekilde kredi sahibi olmak için elinizdeki fırsatı değerlendirebilirsiniz.

10 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Faizsiz şekilde 10 bin TL ihtiyaç kredisi çekebileceksiniz. Bu gelişmenin hemen ardından hangi şartların karşılanması gerektiği konusunda sorular soruluyor. Başvurular banka şubelerinden mi yapılacak yoksa mobil uygulama da tek başına yeterli mi?

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Akbank Mobil'den Başvurun

Akbank Mobil'i indirerek "Akbanklı Ol" yazısına tıklayın. Sonrasında ise kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Akbank müşterisi olmak sanılanın aksine çok daha kolaydır. Bunu göz önünde bulundurarak dakikalar içerisinde Akbank'ın yeni müşterileri arasına girmek zor değil.

Faizsiz Kredi Ne Zaman Verilecek?

Akbank'ın faizsiz kredisi, siz müşteri olduktan 10 gün sonra yapacağınız başvuru ile alınabilir. Dolayısıyla yeni müşteri olanların 10 gün kadar beklemesi gerekiyor. Sonrasında ise yine mobil uygulama üzerinden yapacağınız başvurular sonrasında rahatlıkla kredinizi çekebilirsiniz. Çok istisnai durumlar olmadıkça ihtiyaç krediniz iptal edilmeyecek.