Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada teb Bankası tarafından duyuru paylaşıldı.

TEB Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere cep telefonları üzerinden mesaj atarak, kredi ödemesi vereceğini açıkladı. 50000 TL kadar kredi ödemelerinden faydalanacak olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak bireysel tüketici kredisi imkanından faydalanmak isteyen, TEB Bankası, bireysel müşterilerin kredi notuna göre, onayı verecektir. 

Teb Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplara internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de yatırılmaktadır. 

Teb Bankası, İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları ve başvuru aşamaları nelerdir? 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi işlemlerinizi teb Bankası üzerinden yapmak istiyorsanız, ihtiyaç kredisi hızlı bir şekilde bankadan verilmektedir. Başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşları teb Bankası, belirtilen şartlar uygun olması durumunda mesaj atarak, kredi onayı vermektedir. Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemeleri alabilecekleri bu kampanyalarda 5 dakika içerisinde işlem yapılmaktadır. 

Nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler verilecek ve krediler, cep telefonları üzerinden SMS atılarak da kullandırılacaktır. 

15 milyon 555 bin emekliye 100 bin TL ödeme verileceği açıklandı! Nakit ihtiyacı olan emekliler alabilecekler! 15 milyon 555 bin emekliye 100 bin TL ödeme verileceği açıklandı! Nakit ihtiyacı olan emekliler alabilecekler!

SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler, SMS kredi başvurusu için cep telefonu üzerinden mesaj atacaklar. Mesaj ile kredi başvurusu yapmak isteyenlere, banka hemen sonuç verir. TEB SMS kredi başvurusu için TC KİMLİK numaranızı 4466 numarasına mesaj atınız. Mesaj attıktan 5 dakika sonra, sizlere sonuç gelecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, bu kredileri hemen kullanabileceklerdir. Kredi kullanmak içinde bankaya gitmeye gerek yok.