Bankadan Emeklilere Müjde Geldi, Diğer Bankalar Gibi Şart Aramayarak, 150.000 TL Hemen Hesaba Yatıracak

Bankadan Emeklilere Müjde Geldi, Diğer Bankalar Gibi Şart Aramayarak, 150.000 TL Hemen Hesaba Yatıracak. 150.000 TL'ye kadar emekli kredisi alacak kişilere yeni bir haber ŞekerbanK'tan geldi.

Ekonomi 18.08.2021 - 14:21 18.08.2021 - 14:21 Vural Pars

Şekerbank emekliye 150.000 TL kredi veriyor. Şekerbank emekli olan müşterilere 150.000 TL kredi kampanyası başlattı. Emekli olan kişiler emekli maaşlarını Şekerbanka taşırlarsa kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredilerinde hemen kullanabilirler. Sizlere şimdi Şekerbank emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvuru şartları nelerdir bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Kamu destekli bankalardan bir tanesi olan Şekerbank kredi başvurusu yapacak olan emeklilere güncel kredi kampanyaları hazırlamaktadır. Sizlerde emekli olmanız durumunda 150 bin TL'ye kadar kredi başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan emekliler emekli maaşlarını bu banka şubesine taşıyarak hızlı bir şekilde kredilerini kullanabilirler. Alacağınız ihtiyaç kredilerinde tüm ihtiyaçlarınıza göre kredi kullanabiliyorsunuz. Şekerbank emekli kredisi başvurusu ile birlikte 36 ay vadeli bir kredi kullanacak ve düşük faiz oranları ile birlikte kredinizi hesabınıza atabileceksiniz.

Şekerbank 150.000 TL emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Şekerbank üzerinden 150 bin TL'ye kadar emekli kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler şartlara uygun olmaları durumunda 36 ay vadeye kadar kredilerin istedikleri zaman kullanabileceklerdir. Bunun için en yakın Şekerbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Ên yakın Şekerbank şubesine gittikten hemen sonra kredinin hızlı bir şekilde kullanabilir, onaylanan kredinizi de hemen hesaba atabilirsiniz.

Şekerbank emekli kredilerinde Kredi notu düşük olan kişilere de onay veriyor. Kredi notunu düşük olduğu için eğer kredi onayı alamıyorsanız Şekerbank şubelerine giderek hemen emekli maaşınızı taşınmayı taahhüt edip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 150 bin TL'ye kadar alacağınız bu krediler de banka sizin diğer bankadaki olan kredi kartı ve kredi borçlarımızı da kapatmak isteyecek ve bu şekilde kredi verecektir.

Şekerbank 150.000 TL üzerinde kredi başvurusu nasıl yapılır?

Emekli olan kişiler eğer 150 bin TL üzerinde bir kredi başvurusu yapmak istiyorsa bankanın ipotekli kredi kampanyasına katılması gerekiyor. Şekerbank 150.000 TL üzerinde kredi başvurusu yapacak olan emekliler yine kredilerini banka şubelerinden kullanmak üzere başvurularında şubeler üzerinden yapacaklardır. Şekerbank emekli kredisi olarak 150.000 TL'ye kadar kredi verildiğini söylemiştik.

Ama eğer bir ipoteğiniz varsa ve bu ipoteği bankaya teminat olarak vermek istiyorsanız vereceğiniz İpoteğin teminat değerinin yüzde 50 si ne kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi 36 ay vadeye kadar verileceği için ödeyebilecek güçte bir gelirinizin olması şartı vardır.

nakit-6

150 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler ipotekleri ile birlikte en yakın Şekerbank şubesine giderek hemen bu kredileri kullanabilirler. İpotekli kredilerde aynı gün onay alırsınız ama ekspertiz yapılacağı için hemen kredi kullanamazsınız. Ekspertiz raporunu bekleyecek ve rapor onayı geldikten sonra kredinizi kullanacaksınız. Şekerbank gerekli durumlarda onaylı olan kredileri iptal etme durumuna sahiptir. Ayrıca kredilerde sizden kefil isteyebilirmektedirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@