Bankanın faizsiz olarak verdiği 5000 TL için çeşitli detaylar paylaşıldı. Sıfır faizli kredi çekmeyi planlayanlar bu habere çok sevinecek. Kamu bankası tüm işlemleri sizler için yaptı. İşte kredi ithiyacı olanlara ilaç gibi gelecek o kampanya...

Faizsiz nakit avans konusunda pek çok bankanın kampanyası bulunuyor. Ancak genel olarak yeni müşteriler bu kampanyadan yararlanabilmekte. Öte yandan yeni müşterilerin yanı sıra depremden etkilenen vatandaşlar için de önemli kampanyalar duyuruldu. Yüksek miktardaki kredilerin yanı sıra, faizsiz şekilde verilen nakit avans tekliflerini de sizler için inceledik.

Banka Faizsiz Ödeme Yapacak!

Ziraat Bankası, faizsiz şekilde nakit avans verme konusunda önemli adımlar atıyor. 5000 TL'lik nakit avans için faiz alınmayacağı öğrenildi. Bu sayede anlık ihtiyaçları karşılamak ve ihtiyaç kredisi çekmek yerine sıfır faizli nakit avanstan faydalanmak mümkün olacak. 

Depremzedelere Kesintisiz  Destek!

Bankanın depremedeler için sunduğu her türlü avantajdan yararlanmak için detaylara göz atmanız atmanız gerekiyor. Ayrıca barınma yardımı, kira yardımı ve ev sahibi depremzedelere ödenen paraların temini için de bankayı kullanabilirsiniz. Eğer bankada hesabınız yok ise TC kimliğiniz üzerinden de ödeme alabiliyorsunuz. Söz konusu faizsiz nakit avans ödemesi için de Ziraat Bankası anlık hizmet vermektedir.

THY'de Part Time İş! Personel Alımları Başladı, THY İş Başvurusunda Aranan Şartlar... THY'de Part Time İş! Personel Alımları Başladı, THY İş Başvurusunda Aranan Şartlar...

Deprem Bölgelerinde Yaşayanlar İçin Geçerli

Deprem bölgelerinde ikamet eden depremzedeler, bankanın kendileri için oluşturduğu kampanyalardan yararlanabilir. Dolayısıyla Kahramanmaraş ve Hatay'da meydana gelen depremlerden etkilenen vatandaşların başvuru yapabileceği iletildi.