Bankalardan gelen ihtiyaç kredisi haberlerine bir yenisi daha ekleniyor. Tüketici kredilerine yapılacak başvuru ile müşterilere önemli fırsatlar sağlanacak. Düşük faizli ve anında kredi imkanı veren banka hangisi? SMS ile kredi sahibi olabileceksiniz.

Krediye ihtiyaç duyanlar ve bu nedenle tüketici kredilerini araştırmaya başlayanlar için güzel bir haber verildi. Gelen bilgiler doğrultusunda ihtiyaç kredisindeki son durumu açıklıyoruz. Bir banka, yaptığı kampanya ile gündem oldu. Bu sayede kredi fırsatlarını daha yakından öğrenebileceğiz. Peki kredi başvurusu nasıl yapılacak?

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Yapı Kredi'den 25 Bin TL Kredi!

Yapı Kredi, ihtiyaç kredisi konusunda yine önemli bir adıma imzasını attı. Yılın son kampanyalarından birini düzenledi. Başvuru yapılması halinde müşterilerine 25 bin TL'lik krediyi verecek. Üstelik nasıl başvuru yapılacağına ilişkin detaylar da aktarıldı. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

SMS ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi aracılığıyla SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Resmi internet sitesinde yazan bilgiye göre ihtiyaç kredisi başvurusu için "Bireysel (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Geliriniz (boşluk) Doğum Tarihinizi (GGAAYYYY) yazıp 4411’e SMS atabilirsiniz. Böylelikle kredi başvurunuz kısa süre içerisinde değerlendirilip size dönüş sağlanacaktır.

Kredi Notunuz Önemli

Bankaların kredi başvurularında en fazla dikkat ettiği şey kredi notudur. Dolayısıyla kredi notunuza göre işlem yapıldığını unutmamalısınız. Notunu yüksek tutanlar kredi fırsatlarından daha fazla yararlanabilir. Üstelik 25 bin TL ihtiyaç kredisinin yanı sıra daha fazlasına erişmek yine sizin elinizde. Yapı Kredi'nin güncel fırsatlarına mobil uygulaması, dijital bankacılık veya direkt olarak banka şubelerine giderek de erişim sağlayabilirsiniz.