Bankadan Kredi Ödemelerinde Önemli Fırsat! Anında İade Nakit Para Veriliyor

Nakit para ihtiyacı bulunan vatandaşlar (Eşya alımı, borç ödeme, elektronik cihaz alımı vb harcamalar için) ihtiyaç kredisinden faydalanmak istiyor. Özellikle de pandemi sürecinde oluşan zorluklar

Ekonomi 25.05.2021 - 23:57 25.05.2021 - 23:58 Berkay Keskin

Nakit para ihtiyacı bulunan vatandaşlar (Eşya alımı, borç ödeme, elektronik cihaz alımı vb harcamalar için) ihtiyaç kredisinden faydalanmak istiyor. Özellikle de pandemi sürecinde oluşan zorluklar sebebiyle vatandaşlar bankaların avantajlı, düşük kredili kampanyalarına göz atıyor. ING Bank'tan ihtiyaç kredisi ödemelerine yönelik müjdeli haber verildi. ING Bank tarafından başlatılan Turuncu Hesap anında iade kampanyasıyla siz de anında nakit iadesi alabilirsiniz. Detaylar haberimizde sizlerle...

İhtiyaç kredisi ödemelerinde nakit iade avantajı bulunuyor. ING Bank müşterileri için önemli bir duyuru yaptı. Gerçekleştirilen yazılı açıklamaya göre, Turuncu Ekstra programı ile ihtiyaç kredisi ödemelerinde nakit iade avantajı sağlandığı belirtildi. Kampanyadan yararlanabilmek için Turuncu Ekstra'lı olmak ve aylık belirlenen 1.000 TL harcama tutarına ulaşmak gerekmektedir. ING tarafından sunulan kampanyada, "Turuncu Ekstra programı ile ihtiyaç kredisi ödemeleriniz içerisinde nakit iade avantajından faydalanabilirsiniz." ifadelerine yer verildi.

Kampanya Özellikleri Nedir?

Bankanın resmi sitesi üzerinden gerçekleştirilen açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Ödemelerinizde Turuncu Ekstra Banka Kartı'nızı kullanın ya da vadesiz hesabınızdan fatura ödemelerinizi yapın, harcamalarınız 1.000 TL'ye ulaştığında ekstra avantajlar kazanın. Eğer hala ING'li değilseniz dijital süreci tamamlayarak müşterimiz olabilirsiniz. Size özel sunulan ayrıcalıklı 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 1.000 TL harcama yapma şartı olmadan yararlanın.

Turuncu Ekstra programıyla ihtiyaç kredisi ödemelerinizde nakit iade avantajından faydalanabiliyorsunuz. Turuncu Ekstra Avantajlı kredi ile ekstra kazanç elde etmek ve daha düşük yansıyan faiz oranları ile faydalanmak için Turuncu Ekstra'lı olmanız ve aylık belirlenen 1.000 TL harcama tutarına ulaşmış olmanız yeterlidir.

İhtiyaç kredisi ödemelerinizde nakit iade avantajından faydalanabilirsiniz. Bu sayede alacak olduğunuz nakit iade ile %1,54 olan ihtiyaç kredisi faiz oranınız,

5.000 TL'ye kadar %0,99 faiz oranı,
5.001 ve 20.000 TL arasında %1,39 faiz oranı,
20.000 TL ve üzerinde ise %1,59 faiz oranı olarak yansımaktadır.

ING'den Turuncu Hesap Kampanyası

Harcama hedefine ulaşılmasını kolay hale getirecek, ilk aya özel 250 TL Ekstra Destek ING bankasından! Aylık harcama hedefi 1.000 TL olarak değiştirilse de bu hedefe rahatlıkla ulaşılabilmesi için Nisan ayında ING'nin sunduğu ilk aya özel 250 TL Ekstra Destek ile Nisan ayında 750 TL harcamada bulunarak Mayıs ayında Turuncu Ekstra avantajlarından faydalanılabilir.

Avantajlardan faydalanmayı sürdürmek için Mayıs ayı itibarıyla 1.000 TL harcama yapılması gerekmektedir. Turuncu Ekstra programına hiçbir ücret ödemeden katılım sağlayabilirsiniz. Turuncu Ekstra'nın sunduğu ayrıcalıklardan, ING Banka Kartı'nız ile yapmış olduğunuz ilk alışveriş sonrasında faydalanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıcalıklardan faydalanmaya devam edebilmeniz için market, akaryakıt ve restorant harcamaları gibi günlük alışverişlerinizi ING Banka Kartı ile yaparak ya da fatura ödemelerinizi vadesiz hesabınızdan yaparak ayda 1.000 TL harcamaya ulaşmanız yeterlidir.

En az 1.000 TL harcama gerçekleştirdiğiniz aydan bir sonraki ay, Turuncu ve e-Turuncu TL hesaplarınıza yüzde 2 ek faiz elde edersiniz. kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından faydalanabilirsiniz. Ayda 3 kez diğer banka ATM'leri üzerinden masrafsız olarak para çekim işlemi gerçekleştirebilir ve para yatırma işlemi yapabilirsiniz. ING Mobil ve İnternet Şubesi üzerinden vadesiz hesabınızdan yapacağınız EFT/Havale işlemlerine ücret ödemezsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@