Ziraat Bankası'ndan yapılan duyuru ile birlikte maaşın 45 katına kadar kredi imkanı sunuluyor.  

Mevcut maaşınızın 45 katına kadar Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi almaya sizler de hak kazanabilirsiniz.

Ziraat Bankası aracılığı ile ihtiyaç kredisi sahibi olmak isteyen vatandaşlar özel bir müjdeli haber hakkında duyuru geldi. Her vatandaş maaşın 45 katına kadar herhangi bir şekilde şart olmaksızın Kredi imkanından faydalanabilecektir.

Ziraat Bankası'nın tarafından son dönemlerde gerçekleştirilen kampanyalarla birlikte adından çok fazla söz ettirmeye başlamış durumdadır. Gerçekleştirilen son kampanya ile beraber çalışma maaşı ya da emekli maaşı tutarının 45 katına kadar vatandaşlara özel kredi alma imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası Tarafından Alınan Maaşlar 45 Katına Kadar Kredi Kampanyası Şartları Nelerdir?

Ziraat Bankası tarafından sağlanabilecek olan ihtiyaç kredilerinde banka kredi politikalarına uygun olan vatandaşlara özel onay verilebilmektedir. Maaşın 45 katına kadar kredi kullanmak isteyen kişiler ise ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmelidir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuru politikası konumunda ilk sırada ise emekli vatandaşların emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alması zorunluluğu gelmektedir.

Maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alan vatandaşlar hızlı bir şekilde Kredi başvurusunda bulunacak ve maaşının 45 katı kadar kredi imkanından faydalanabilecektir. Sigortalı bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiren vatandaşlar ise son 6 aylık dönemde sigortalı bir şekilde hizmet aldığını gösterir belge ile başvuru yapabilecektir. Banka tarafından ayrıca kredi başvurusu gerçekleştirecek olan kişilerin de kredi notu değerlendirilmesi ile onaylar sağlanacaktır. Kredi notu oldukça düşük olan vatandaşlar ise düşük limit üzerinden krediyi kullanabilecektir.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Ziraat Bankası Maaşın 45 Katına Kadar Kredi Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Düşük faiz oranları imkanı ile ihtiyaç kredisinde başvurmak isteyen ve maaşının 45 katı kadar talepte bulunacak olan kişilerden kimlik belgesi ve gelir belgesi gibi evraklar başvuru sırasında alınmaktadır. İhtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar bu sayede krediden faydalanabilecektir.

Ziraat Bankası tarafından 3 ay ertelemeli şekilde gerçekleşecek olan bu Kredi 36 aylık bir vade diliminde ödenecektir. Kredi kampanyası için sadece banka şubelerine kullanan vatandaşlar ise yine internet şubesi ve SMS yolu ile başvurularını yerine getirebilmektedir. Onaylar anında verilmesi ile birlikte 1.55 faiz oranı üzerinden kredi kullanımına imkan tanınmaktadır. Ziraat Bankası tarafından verilen bu krediler ile birlikte bireysel bir işlem gerçekleştirilecek olmasından dolayı ticari anlamdaki müşterilerin ticari kredi başvurusu talepleri yapılması gerekmektedir.