Bankalar atakta! TC kimlik ile 30 bin TL ve 60 bin TL arasında ödemeler yapılıyor, Şartlar çok hafif!

Para sıkıntısı olan vatandaşların çaresini bankalar çözüyor. Bankalar vatandaşlara, sürekli olarak güncel kampanyalar yapıyor ve maddi sıkıntısı için tüketici kredileri hazırlıyor. Bankalar tarafından acil ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için yeni bir kampanya hazırlandı ve bu kampanyada, kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapılacak ve 30 bin TL ile 60 bin TL arasında ödemeler verilecektir. 

Gelri belgesiz, nakit kredi kullanacak olan kişilere verilecek bu kredilerde 50 bin TL kredi ödemesi aldığınızda, 36 ay vadeye kadar kredi kullanacaksınız. 60 bin TL kredi onayı alan kişiler ise 12 ay veya 24 ay vadeli kredi ödemesi tablosu oluşturmaktadır. 

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Nakit kredi kullanacak olan kişiler için işlem yapacak olan banka QNB Finansbank olarak açıklandı. Bu banka üzerinden işlemlerinizi kolayca yapacak ve onaylanan kredinizi hemen göreceksiniz.

QNB Finansbank SMS ile başvuru almaya başladı. Ay sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyada, nakit kredi alacak kişilere hemen ödeme verilmektedir. Kredi notu ve kredi sicili uygun olan herkes, 5030 numarasına mesaj atmaları durumunda ne kadar onay aldıklarını göreceklerdir. 

Steam Sludge Life Oyunu Ücretsiz Oldu! Kütüphaneye Eklerseniz Kalıcı Olarak Sizin Olacak! Steam Sludge Life Oyunu Ücretsiz Oldu! Kütüphaneye Eklerseniz Kalıcı Olarak Sizin Olacak!

TC kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atan kişilerin kredi notu değerlendirmesi hızlı yapılır ve ne kadar onay aldıkları görülmektedir. Kredi notu uygun olan kişiler, hesapları olması durumunda da QNB mobil uygulamasına giriş yapabilir ve bu şekilde kredinizi hesaba atabilirsiniz.