Bankalar Çalışmayanlara Ödeme Yapacak! 7 Bin 500 TL’lik Bu Ödeme TC Kimlik Numarası İle Alınacak!

Son Dakika: Bankalar Çalışmayanlara Ödeme Yapacak! 7 Bin 500 TL’lik Bu Ödeme TC Kimlik Numarası İle Alınacak! 7500 TL ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

Ekonomi 23.09.2021 - 21:27 23.09.2021 - 21:27 Vural Pars

Nakde ihtiyacı olup çalışmayanlara ödeme yapılacağı duyuruldu. Bu duyuruya göre 7 bin 500 TL olarak ödenecek olan bu miktar bankalardan alınacak. Üstelik TC kimlik numaranızla başvurarak bu işlemden faydalanabileceksiniz. Bu uygulamayla, sigortası olmayan birçok vatandaşın kredi alması kolay hale gelmiş olacak.

Bu uygulamadan faydalanmak isteyen kişiler, bankaların şartlarına uyum sağlamak durumunda. Çalışmayan ancak kredi almak isteyen kişiler için belirlenmiş bazı şartları sağlayan vatandaşlar, bu ödemeyi alabilecek. Bu fırsattan faydalanmak için ise sizden, kredi notunuzun yüksek olması bekleniyor.

7 Bin 500 TL Kredi Fırsatı Çalışmayanlara Ödeme Şeklinde Yapılacak!

Online başvuru yöntemiyle ya da banka şubelerinden çalışmayana ödeme hizmeti sunulacak. 7 bin 500 TL tutarındaki bu ödeme, 36 aya kadar vade seçenekleri ile verilecek. Özel bankalar ve kamu bankaları tarafından sağlanan bu tutar, başvurunuzdan sonra hemen hesabınıza yatırılacak.

QNB Finansbank SMS İle Başvuru İmkânı Sağlıyor

QNB Finansbank, başvuru yapanlara hemen kredi desteği yapan bankalardan biri. Bu avantajlı kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken, yalnızca bir SMS göndermek. TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarak başvuru yapmak oldukça kolay. Kredi onayının hemen ardından, kimliğinizle bankadan paranızı alabileceksiniz.

Kişinin kredi notuna göre onay verilen çalışmayanlara ödeme fırsatından yararlanmak için, kredi notunuzun yüksek olması şart. Onay aldıktan sonra 36 aya varan taksit imkânı ve 3 ay erteleme avantajına da sahip olabiliyorsunuz.

Kredi Başvurunuzu Akbank’ta Online Olarak Yapabileceksiniz

Akbank müşterisiyseniz, Akbank’ın mobil uygulaması aracılığıyla bu başvuruyu yapmanız mümkün. Hemen başvuru yaptığınız takdirde anında kredinize erişebileceksiniz.  3 ay erteleme fırsatı ile kredileriniz onaylanacak.  Ayrıca 4425’e TC kimlik numaranızı atarak da Akbank kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

bankalar-calismayanlara-odeme-yapacak-7-bin-500-tllik-bu-odeme-tc-kimlik-numarasi-ile-alinacak

Denizbank 7500 TL’ye Varan Kredileri Hizmetinize Sunuyor

7500 TL’lik çalışmayanlara ödeme özelliği olan kredinizi Denizbank’tan da alabilirsiniz. Bu özel bankanın sağladığı kredi avantajı sayesinde, çalışmıyor olsanız dahi kredi çekme imkânına erişeceksiniz. Denizbank kredi başvurusu için Kredim TC kimlik numarası yazarak 3280’e SMS atmanız yeterli. Kredi onayınızı kısa sürede alabilecek ve paranızı da en yakın Denizbank ATM’sinden çekebileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@