Ekonomik sıkıntı nedeniyle bankalara daha da fazla bağışlanan vatandaşlar için büyük müjde bu akşam saatlerinde geldi. Birden farklı bankaya borcu olan vatandaşları rahat ettirecek gelişme Duyulurken Tüm borçlarınızı Tek bir bankada toplamak ve daha kolay şekilde ödemek mümkün hale geldi. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve İş Bankası başvuru yapanların borçlarını anında kapatıyor. Tek yapmanız gereken hemen başvuru işlemlerini gerçekleştirmek için bankaların şubelerine ulaşmak.

Özellikle pandemi koşullarında ekonomik sıkıntılar giderek artmaya devam ediyor. Vatandaşlar borçlarını ödemekte güçlük çekerken Birden farklı bankadan kredi kullananlar daha da zorlanıyor. Birçok Farklı bankadan kredi alan ve bunların borçlarını ödemekte zorlananlar için güzel haber yine bankalardan geldi. Vakıfbank, Ziraat Bankası, İş Bankası birleşerek Tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmaya karar verdi. Artık içinde Bulunduğunuz boş döngüsünden kurtulmak tek bir çatı altında borçlarınızı toplayarak daha kolay ödemek isterseniz bankaların bu kampanyası kaçırılmaz. Peki hangi banka daha avantajlı? hangi bankadan borç kapatma kredisi kullanmak daha doğru? işte borç kapatma kredisi veren bankalar ve faiz oranları…

bankalar-duyurdu-o-borclarin-tamami-siliniyor-sadece-basvuru-yapmak-yetiyor-3

ZİRAAT BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Ziraat Bankası farklı bankalara borcu olan vatandaşların borcunu tek bir çatı altında topluyor ve daha kolay koşullarda ödemelerine kapatmalarına yardımcı oluyor. İhtiyacınız olan tutarlar için Ziraat Bankası'nın şubelerine giderek, Online başvuru kanallarını kullanarak Kredi alabilirsiniz. Üstelik de diğer bankalardan daha düşük faiz oranı ödeyeceğiniz için borçlarınızı kapattıktan sonra paranızı bile artacak. Şu anda Ziraat Bankası 24 aydan 60 aya Varan vade seçenekleri ile kredi kullanma imkanı sağlıyor. Borç transfer kredisi ile diğer bankalara olan borçlarını doğrudan kapatılıyor ve Siz sadece Ziraat Bankası'na borçlanmış oluyorsunuz. Faiz oranları ise yüzde 1.10 ve yüzde 1.20 arasında değişiyor.

bankalar-duyurdu-o-borclarin-tamami-siliniyor-sadece-basvuru-yapmak-yetiyor-2

İŞ BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Türkiye İş Bankası da vatandaşların farklı Bankalara olan borçlarını tek bir çatı altında toplayarak daha kolay ödemelerini ve kapatmalarını sağlıyor. Hem kredi kartı hem de kredi borçlarınız için İş Bankası şubelerine giderek ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden borç Kapatma ya da transfer kredisi kullanabilirsiniz. İş Bankası'nın borç kapatma kredisi kampanyasına SMS ile kredi başvurusu da yapmak mümkün. Cep telefonun uzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, Aylık net gelirinizi yazdıktan sonra 4402’ye kısa mesaj göndermeniz yetiyor. Türkiye İş Bankası borç kapatma kredilerinde 36 aya Varan vade seçenekleri sunuyor.

bankalar-duyurdu-o-borclarin-tamami-siliniyor-sadece-basvuru-yapmak-yetiyor-1

VAKIFBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Borcunu kapatmak kredi kartı borçlarından kurtulmak isteyenler için diğer bir adres ise VakıfBank. Tüm borçlarınızı Vakıfbank güvencesi ile ödeme imkanınız bulunuyor. Vakıfbank borç kapatma kredisinde faiz oranları oldukça düşük ve vade seçenekleri ise 36 aya kadar uzuyor. VakıfBank'ın bu kampanyasından faydalanmak için banka şubelerine giderek destek alabilir Aynı zamanda da Vakıfbank mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz.