Ülkemiz genelinde birçok birey nakit gereksinimi konusunda bankalardan kredi almak ister. Fakat bankaların hemen hemen hepsi, kredi vereceği bireylerin düzenli bir işi olmasını istediğinden birçok farklı belge ister. Bahsi geçen belgelerin ilk sırasında ise gelir belgesi vardır. Vatandaş, çalıştığına dair belge isteyen bankalara başvuru yaparken çekinebiliyor. Bu haberimizde sizler için gelir belgesi beyanında bulunmadan kredi alabileceğiniz bankaları araştırıp yazdık. İşte detaylar…

Aktifbank ile Gelir Belgesi Sunmadan Kredi Almak…

Gelir belgesi sunmadan kredi alabileceğiniz bankaların ilki Aktifbank oluyor. Şayet herhangi bir yerde çalışmıyorsanız ya da düzenli bir işiniz varsa bile otuz altı aya dek varan vadelerle beraber 40.000 TL’ye kadar kredi çekmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bahsi geçen bütün krediler için gelir belgesi sunmak zorunda değilsiniz. Kredi notunuz düşük haldeyse bile Aktifbank’ın kredi başvurunuza onay verme olasılığı son derece yüksek seviyededir.

Enpara.com ile Gelir Belgesi Sunmadan Kredi Başvurusu Yapmak

Ülkemizin şubesiz bankacılık konusunda çığır açmış bankalarından biri olan Enpara.com’dan almak istediğiniz kredilerde gelir belgesi şartı aranmıyor. Kredi notunuz düşük şekildeyse bile buradan 50 bin TL’ye dek kredi alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra düşük faiz oranlarıyla da ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz ama gereksinim duyduğunuz miktar 50 bin TL’den daha çoksa Enpara.com, 36 vade seviyesini 24 aya düşürüyor. Kredi başvuruları da mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile gerçekleştiriliyor. Şayet siz de Enpara.com aracılığı ile 50 bin TL’lik ihtiyaç kredisine sahip olursanız her ay tam olarak 1.993,28 TL’lik bir ödeme yapmış olacaksınız.

kredil2-2

Fibabank da Artık Kredi Başvurularında Gelir Belgesi İstemiyor

Adı duyulmuş bankalara rakip hale gelen Fibabank da artık kredi başvuruları sırasında gelir belgesi talep etmiyor. 130 bin TL’ye dek varan kredi kullanım hakkı veren Fibabank’a kredi başvurusu yaptığınızda sizden gelir belgesi, kefil ve teminat istemiyor. Bunun yanı sıra faiz oranları da oldukça düşük tutulacak gibi görünüyor. Eğer bu bankadan 15 bin TL’lik bir kredi çekerseniz tam 36 ay süresince 594,56 TL ödemiş olacaksınız.