Bankalar Duyuru Paylaştı, İnternetten 10.000 TL Kredi Ödemesi Yapılacak, 36 Ay Vadeli Olacak

Son Dakika: İnternetten 10.000 TL kredi veren bankalar, yeni kredi kampanyalarını duyurdu. Sizler de internet üzerinden banka şubelerine gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 16.08.2021 - 11:22 16.08.2021 - 11:22 Vural Pars

İnternetten 10.000 TL kredi veren bankalar, yeni kredi kampanyalarını duyurdu. Sizler de internet üzerinden banka şubelerine gitmeden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, vereceğimiz bankalar üzerinden hesabınız varsa online olarak internet bankacılığını kullanarak kredi kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapacak olan müşteriler belirli şartlara uygun olmaları durumunda vereceğimiz bankalar üzerinden online kredilerine şu şekilde alabilirler.

Akbank 10.000 TL online kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden internet bankacılığı aracılığı ile birlikte 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Akbank 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar kredi notu yüksek olması durumunda bankanın uygulaması olan Akbank Direkt uygulamasını kullanarak hızlı bir şekilde internet kredisini kullanabilir. İnternet kredileri masrafsız ve düşük faiz oranları ile birlikte veriliyor. Siz de bu kredileri kullanmak istiyorsanız, Akbank müşterisi olmanız durumunda hemen internet bankacılığı şifresi alabilir ve bu şekilde bu banka üzerinden kredi kullanabilirsiniz.

Enpara internet üzerinden 10 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Enpara internet üzerinden de 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yaptırmaktadır. Size en uygun zamanda bu banka üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Banka tamamen dijital bir banka olduğu için ve şubesi olmadığı için tüm bankacılık işlemlerini online internet üzerinden yaptırmaktadır. Bu bankada bir hesabınız varsa bankanın mobil bankacılığını kullanıyorsunuz demektir. Bu kullandığınız mobil bankacılık üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparsanız onaylanan kredi hemen hesabınıza yatacaktır. Kredi başvurusu yapan kişilerin eğer banka hesabı olmaması durumunda da başvuru yapabilirler ve onaylanan kredilerine ev veya iş adreslerinde gelen personel ile birlikte kullanabilirler.

İş Bankası internetten 10.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası üzerinden internet kullanan müşteriler online olarak 10.000 TL kredilerine 36 ay vadeye kadar alabilmektedirler. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin bu kredileri üç ay ertelemeli olarak alabileceklerini de söyleyebiliriz. Bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız İş Cep uygulamasına girerek bu banka üzerinden kredi başvurunuz yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu onaylanan kişilerde en yakın İş Cep uygulamasına girerek bu banka üzerinden kredi başvurunuz yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu onaylanan kişilerde bankalara gitmeden kredilerine anında hesaplarını atabileceklerdir. Kredi kullanmak için bu banka üzerinde 1350 ve üzerinde bir kredi notunun olması şartı vardır. Online olarak internet kredisi kullanacak olan kişilerin bankalar ile arası düzgün olması gerekiyor.

ktr2

ING Bank internet üzerinden 10.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank üzerinden de internet kredisi başvurusu yapacak olan kişiler internet bankacılığına girerek bu işlemi yapabiliyor. Mobil uygulama üzerinden yapacağınız kredi başvurularında sizlere özel olarak hazırlanan kredileri düşük faiz oranları ile birlikte kullanabilirsiniz. 10.000 TL kredi kullandığınızda 36 ay vade yapabilir ve ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapabiliyorsunuz. ING Bank kredi notuna göre de faiz oranı uygulayacaktır. Bu yüzden kredi notunuz yüksekse bankanın özel kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@