Bankalar Emekli Vatandaşların Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor! Geri Ödemesiz 3 Bin Lira Verilecek

Bankalar Emekli vatandaşların yüzünü güldürmeyi sürdürüyor. Emekli vatandaşlara geri ödemesiz 3 bin TL verilecek. İşte Bankalardan Emekli vatandaşların yüzünü güldürecek o hamle.

Ekonomi 28.06.2021 - 23:16 28.06.2021 - 23:16 Berkay Keskin

Emekli vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek bir müjde daha geldi! Yapı Kredi, kamu bankaları ve Garanti Bankası yeni promosyon ödemlerini duyurdu. Emekli vatandaşlarımızın promosyon ödemeleri arttı! Üstelik ikramiyeler de yakında hesaplarına yatacak. 

Bankalar müşteri çekmek için emekli vatandaşlarımıza maaşlarına göre promosyon ödemeleri yapıyor. En yüksek ve avantajlı promosyon kampanyalarını sunan bankalar da kazanıyor. Yüz binlerce emeklimiz ise hem promosyonu hem de ikramiye parasını birlikte alabilirler! Yüzleri güldürecek bir fırsat emekli vatandaşlarımızın ayağına geldi. Yapı Kredi Bankası, Kamu bankaları olan Ziraat ve Halk bankası son olarak da Garanti bankası emekli vatandaşlarımıza verdikleri promosyon ödemelerini artırdılar. 

2000 LİRA PROMOSYON ÖDEMESİ

Yeni yılda yapılan zamla birlikte emekli vatandaşlarımız maaşları da artış gösterdi. Emekli maaşlar artınca bankaların verdikleri promosyon ödemeleri de otomatik olarak artmış oldu. Birkaç banka da son günlerde promosyon ücretlerini güncellediler. Yeni promosyon ücretleri de 2 bin Türk lirasına kadar yükseldi. Emekli vatandaşlarımız maaşlarını istedikleri bankaya taşıyarak anında promosyon ödemesinden yararlanabilirler. Tek yapmaları gerekense bankayla 3 yıl boyunca devam edecek bir taahhüt anlaşması imzalamak. Vatandaşlarımız yeni promosyon ödemelerini merakla araştırıyor. 
Milyonlarca emekli vatandaşımız promosyon ödemesinin yanı sıra temmuz ayında hem zamlı maaşlarını hem de bayram ikramiyelerini alacaklar. Yıl içinde verilen promosyon ödemeleri ve ikramiyelerle emekli vatandaşlarımız da rahat bir nefes alıyorlar. İkramiye ödemeleri her emekli vatandaş için aynı olsa da promosyon ödemeleri emeklilerinin gelirlerine göre belirleniyor. Bankalar genellikle promosyon ödemelerini 500 Türk lirası ile 2 bin Türk lirası arasında veriyorlar. Sadece emekli maaşı alanlar değil aynı zamanda anne- babasının ya da eşinin emeklisini alan vatandaşlar da bu ödemelerden yararlanabiliyor. Dul ve yetim aylıkları içinde yine promosyon veriliyor. 

BANKA PROMOSYONLARI YÜKSELDİ

Emekliler, dul ve yetim aylığı alan vatandaşlar bankalarla üç yıl boyunca taahhüt imzaladığı durumda promosyon ödemesinden yararlanabilirler. Bazı bankalar ise ek koşullarda talep edebiliyor. Fakat daha önce de belirttiğimiz gibi maaşa göre bankaların verdiği promosyonlar da değişiyor. Akbank bu ay sonuna kadar da maaşını taşıyan vatandaşlara için 1200 ila 1750 lira arasında promosyon ödemesi yapacak. Denizbank ise 675 ila 1000 lira arasında promosyon ödemesi vereceğini duyurdu. 
Fibabanka da 500 Türk lirası ila 1600 Türk lirası arası promosyon ödemesi vermekte. Garanti Bankası promosyon oranlarını güncelledi. Banka 1000 ila 1500 Türk lirası promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Arkadaşını davet edenlere de ek 150 Türk lirası verecek. Halkbank da promosyon oranlarını güncelleyen bir diğer banka. Kamu bankası 500 ila 750 Türk lirası arasında promosyon verecek. ING Bank ise 675 ila 1000 Türk lirası arasında promosyon veriyor. 

Promosyon ücretlerini güncelleyen bir diğer banka da İŞ Bankası oldu. İş Bankası, 750 ila 1000 Türk lirası arasında promosyon ödemesi verecek. Şekerbank 1050 ila 1550 Türk lirası arası promosyon ödemesi sunuyor. Bunun yanında banka bin liralık kredi kartı kullananlar için ekstra olarak 200 lira ödeme yapacak. Bir diğer kamu bankası Vakıfbank’ta 500 ila 750 Türk lirası olarak promosyon oranlarını güncelledi. Yapı Kredi’den gelen son açıklamaya göre bankanın emekli vatandaşlar sunduğu promosyon ücretleri 1200 ila 1750 Türk lirası arasında değişiyor. Son olarak da Ziraat Bankası 500 ila 750 Türk lirası arasında ödeme yapıyor. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@