Bankaların güncel emekli promosyon teklifleri gittikçe hız kazanıyor. Öyle ki artan bu promosyon ödemeleri dikkatleri üzerine çekti. Bazı bankalar, ödemeleri artırıyor ve çeşitli bonuslarla beraber iyice yukarı çekiyor. Ekim ayı güncel promosyon teklifleri...

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

Bankalar arası rekabet iyice kızıştı. Emekliye ödenecek promosyon miktarı da duruma göre artış gösteriyor. Hem doğru bankayı tercih edip hem de yüksek emekli maaşı alıyorsanız rekor oranda promosyon sizi beklemekte. Hangi banka ne kadar promosyon ödemesi yapıyor? Emekli maaşı transferi için bankalar arasındaki rekabet kızışıyor, bu da emeklilere sunulan avantajların her geçen gün artmasına sebep oluyor. Eylül ayına özel, dört büyük banka - Yapı Kredi, İş Bankası, Garanti BBVA ve ING - özel kampanyalarını duyurdu.

Bankaların Ödediği Promosyonlar Ekim 2023

Yapı Kredi, emekli maaşını bankalarına taşımak isteyenlere Eylül ayında 9.000 TL'ye kadar nakit promosyon fırsatı sunuyor. Bu promosyon miktarı, müşterinin aylık gelirine bağlı olarak değişiyor. Örneğin, 3.499 TL ve altındaki gelire sahip olanlar için 4.500 TL promosyon verilirken, 10.000 TL üzeri gelire sahip olanlara 7.500 TL promosyon sunuluyor.
İş Bankası ise emeklilere maksimum 7.500 TL promosyon teklif ediyor. Ayrıca, bankanın popüler kredi kartı Maximum Kart için yıllık aidat almıyor.

işbankası-4

Garanti BBVA, emekli maaşını kendi bankalarına taşıyan müşterilere 8.500 TL'ye kadar bir 'hoş geldin' paketi sunarken, kredi kartı harcamaları için de ekstra bonus fırsatlarıyla öne çıkıyor.
ING, emekli maaşı transferi için 8.500 TL'ye kadar promosyon teklif ediyor. Ayrıca, fatura talimatı veren müşterilere ekstra 1.500 TL promosyon fırsatıyla, toplamda 10.000 TL'ye kadar promosyon kazanma şansı tanınıyor.