Bazı bankalar faizleri düşürdü ve uygun kredi teklifleri ile gündemde. Hangi banka ne kadar kredi veriyor ortaya çıktı. Düşük faizli kredilerde öne çıkan bankaların isimleri nedir? İşte nakit sorununuzu ortadan kaldırabilecek o adım...

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

İhtiyaç kredisinden konut ve araç kredisine kadar pek çok çeşit ihtiyacınız için kampanyalar düzenleniyor. Ancak bazı bankalar, son dönemde faiz oranı düşürme konusnuda önemli bir adım attı. Eğer sizler de bu avantajdan yararlanmak istiyorsanız kredi faiz oranlarına göz atmanız gerekiyor.

%1,28 Faiz Oranlı Kredi Duyurusu!

En Para, kredi konusunda elindeki tüm kozları oynuyor. Faiz roanları %1,28'e inmiş vaziyette. İhtiyaç kredisi çekecek olan müşteriler, 50 bin TL'lik krediyi düşük faiz ile çekebilir. 36 ay vadeli kredi imkanı da sunulmakta. Ödeme kolaylığı sağlanması adına bankanın ödeme planını müşterilerin kendi istekleri doğrultusunda seçmelerine imkan sağlandı.

ING Bank da Faizleri İndirdi!

ING Bank, düşük faizli kredi konusunda adım atan bankalardan biri oldu. %1,29'luk faiz oranı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sizler de bu bankalarla iletişim kurabilmek adına bir an önce mobil uygulamalarını indirebilirsiniz. Bankanın yeni müşterisi olur iseniz size özel sunulan çeşitli teklifleri de incelemeyi unutmayın. 

Nakit Sorununa Birebir Çözümler!

Bankalara müracaat ettiğiniz takdirde, nakit sorununuza çözüm sağlanabilmesi adına sizlere diğer kampanyalardan da söz edilebilir. Bankaların aktif olarak sunduğu kredi paketlerini incelemeniz bu doğrultuda önemli. ING Bank ve En Para'nın kredi teklifleri bir süre daha geçerli olacak.