Özel banka duyurusunu yaptı. Müşterilerine özel hesaplarına para göndermeye başladı. Hemen siz de hesaplarınızı kontrol edin ve bankanın ödeme yapıp yapmadığını öğrenin. Peki banka kimlere ve neden para gönderiyor? Milyonları ilgilendiren bu karar dikkat çekti.

Bankalar, zaman zaman çeşitli kampanyalarla ön plana çıkıyor. Emeklilere sunulan promosyon fırsatları da buna dahil. Çünkü bu promosyon ödemesinde emekliye büyük kolaylık sağlanmakta. 3 senelik taahhüt karşılığında emekliye ödeme yapılıyor. Peki ya hangi banka hesaplara para aktarmaya başladı? Ödemenizi hemen almak istiyorsanız sizlere bahsedeceğimiz banka üzerinden işlem sağlayabilirsiniz.

Fibabanka'dan Emekli Promosyonu

Fibabanka, emekli promosyonu ile farkını ortaya koymakta. Dolayısıyla bankanın sağladığı fırsatlar düşünülecek olur ise 3 yıl boyunca emekli maaşınızı buradan çekerseniz promosyon ödemesi almaya hak kazancaksınız. Elbette 3 yıl beklemek zorunda kalmadan ödemeniz anında hesaba yatırılıyor.

Emekliye Kaç TL ödenecek?

Fibabanka, emekli maaşlarına göre promosyon ödemesi gerçekleştirecek. 3500 TL altında maaş alan emekliler 3000 TL'lik promosyonun sahibi olacak. 3500 - 7500 TL arasında emekli maaşı alıyorsanız 3500 TL, 7500 - 10.000 TL arasında maaş alıyorsanız 4500 TL ve 10 bin TL üzerinde maaş alıyorsanız da 5000 TL promosyon ödemesi yapılıyor. 

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

fiba