Bankalar kampanyaya doymuyor! Kefil yok, bordro yok, düşük faizli 20.000 TL nakit hemen verilecek!

Bankalar kampanyaya doymuyor! Kefil yok, bordro yok, düşük faizli 20.000 TL nakit hemen verilecek! Tek tek açıklama yapan bankalar en iyi faiz oranlarını sunuyor...

Ekonomi 26.07.2021 - 20:27 26.07.2021 - 20:27 Volkan Arık

Bankalar bayram sonrası kampanyaya doymuyor! Kefil yok, bordro yok, 20.000 TL nakit hemen verilecek! Kurban Bayramı'nın bitmesinin hemen ardından birçok banka peş peşe kredi imkânlarını duyurmaya başladı. Özellikle vatandaşların beklediği düşük faizli kredi imkânlarını açıklayan bankalar yaklaşan eğitim öğretim yılı öncesinde eğitim masraflarını karşılamak isteyen vatandaşlara da hem eğitim kredisi hem de özel ihtiyaç kredisi sunuyor. Bankaların faiz oranları ve vade seçenekleri haberimizin devamında…

bankalar-kampanyaya-doymuyor-kefil-yok-bordro-yok-dusuk-faizli-20000-tl-nakit-hemen-verilecek-2

ACİL NAKİT İHTİYACINA 20.000 TL VERİLİYOR

Bayram sonrası nakit para ihtiyacı olan acil nakit bulmaya çalışan vatandaşlar için İş Bankası, Garanti ve Denizbank tarafından 20.000 TL acil nakit kampanyası başlatıldı. Peş peşe kampanyalarını açıklayan vatandaşlar düşük faizli kredi imkanı ile vatandaşların cebini rahatlatmaya hazırlanıyor. Ayrıca bankalar arasındaki rekabet giderek artarken faiz indirimi de peş peşe geliyor. Özellikle verilecek olan kredilerin kefilsiz şartsız ve gelir belgesiz olması vatandaşların işini kolaylaştırıyor.

bankalar-kampanyaya-doymuyor-kefil-yok-bordro-yok-dusuk-faizli-20000-tl-nakit-hemen-verilecek-4

DENİZBANK'TAN DÜŞÜK FAİZLİ UZUN VADELİ KREDİ

Koronavirüs salgını sonrasında müşteri toplamak için adeta birbirleriyle yarışan bankalardan biri de DenizBank'a oldu. Düşük faizli kredi kampanyası başlatan Denizbank 10.000 TL'ye kadar kredi kullandırıyor. 36 ay vade fırsatı ile verilen kredi ürününden faydalanmak isteyen vatandaşların ödemesi gereken faiz oranı ise 2.23 oldu. DenizBank kredi başvurusu yapmak için hemen banka şubelerine gidebilir, internet bankacılığı yara mobil bankacılık kullanabilir ve SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

bankalar-kampanyaya-doymuyor-kefil-yok-bordro-yok-dusuk-faizli-20000-tl-nakit-hemen-verilecek-5

EN DÜŞÜK FAİZ İŞ BANKASI'NDA

Yılbaşından bu yana Kredi kampanyalarını sürdüren İş Bankası da en düşük faiz oranlarını sunuyor. 20.000 TL kredi imkanı sağlayan İş Bankası 36 ay vade seçeneği ile 1,65 faiz oranından kredi kullandırıyor. İş Bankası'ndan çekeceğiniz bu Kredi de aylık ödeme tutarınız da kendiniz belirliyorsunuz. Bankaya gitmeden doğrudan kredi kullanmak istiyorsanız İşCep uygulaması üzerinden anında başvuru yapabilir ve sonuç alabilirsiniz. İş Bankası müşterisi olmayanların ise banka şubelerine giderek başvuru yapmaları gerekiyor.

bankalar-kampanyaya-doymuyor-kefil-yok-bordro-yok-dusuk-faizli-20000-tl-nakit-hemen-verilecek

GARANTİ BBVA 1,84 FAİZ ORANI İLE KREDİ VERİYOR

Son olarak kredi kampanyası mı duyuran bankalardan biri de garanti oldu. Garanti BBVA talebiniz doğrultusunda 10.000 TL ve 20.000 TL arasında ihtiyaç kredisini 1,84 faiz oranı ile veriyor. Bütçenizi sarsmayacak bir ödeme planı ile kredi ürününü kullandıran Garanti Bankası, kendi müşterilerine mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvuru imkanı sunarken Garanti müşterisi olmayanların banka şubelerine giderek başvuru yapması gerekiyor. Diğer yandan kredi notu 1100 ve üzeri olan müşteriler herhangi bir kefil ya da şart öne sürülmeden 10.000 TL kredi anında alabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@