Emekli promosyonunda zam için Nisan ayı bekleniyor. Milyonlarca emekli adayı, EYT ile emekli maaşı almaya başlayacak. Bankalar ise son kozunu oynayarak yüksek promosyon için birbirleri ile yarışacak. İşte emekli için ödenecek yeni promosyon miktarı...

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

EYT düzenlemesi sonrasında Nisan ayında emekli olacak kişi sayısı bir anda 2 milyonu geçti. Hal böyle olunca EYT'den emekli olacaklar için bile önemli kampanyalar yapılıyor. Eğer 2 milyonun içerisinde siz de varsanız ve promosyon miktarını merak ediyorsanız detaylar paylaşılacak. Bankaların güncel promosyon teklifleri geride kalıyor.

Promosyonda Büyük Zam Beklentisi!

Emekli promosyonunda artık üst limitin 10 bin TL'yi bulabileceği ifade ediliyor. Yeni emekli olacak milyonlarca vatandaşla beraber bu gelişmenin yaşanması muhtemel. Nisan ayında bankaların ortak açıklama yayınlaması ve minimum ile maksimum promosyon ödemesinde artışa gitmesi beklenmekte. Hal böyle iken diğer gelişmeleri de sizlerle paylaşıyor olacağız.

Hangi Banka 10 bin TL Ödeyecek?

Henüz bankalardan resmi açıklama gelmiş değil. Dolayısıyla güncel promosyon tutarlarını bankaların resmi internet siteleri üzerinden öğrenebilirsiniz. Öte yandan bir diğer detay ise EYT emeklilerinin yanı sıra normal emeklilerin de zamlı promosyondan yararlanıp yararlanamayacağı idi. EYT düzenlemesine özgün bir promosyon teklifi olmayacağı, aksine tüm emeklileri kapsayacak bir promosyon zammına gidileceği ifade ediliyor.