Bazı bankalar müşterilerine anında kredi verebiliyor. Acil kredi çekmeniz gerekiyorsa 79 bin TL'yi SMS başvurusu yaparak da çekebilirsiniz.

Nakite sıkışanlar için kredi fırsatları tükenmek bilmiyor. SMS ile oturduğunuz yerden tek tuşla da kredi çekebilirsiniz. Öte yandan şubeye gitme zorunluluğu olmadan 79 bin TL ödemeyi nasıl alacağınıza dair bilgi vereceğiz. 

79 Bin TL 36 Ay Vadede Geri Ödenebilecek!

Yapı Kredi ve Denizbank, emekliler için özel bir nakit kredi kampanyası düzenliyor. Bu kampanya, Yapı Kredi Bankası tarafından 79 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi imkanı sunarken, Denizbank ise belirli şartları karşılayan emeklilere yüksek miktarlarda kredi sağlıyor.

kredi_11zon (1)

Cumhurbaşkanı açıkladı: 50 bin TL'Ye kadar emeklilere ödemeler kesinleşti, TC kimlik ile ödemeler alınacak! Cumhurbaşkanı açıkladı: 50 bin TL'Ye kadar emeklilere ödemeler kesinleşti, TC kimlik ile ödemeler alınacak!

SMS ile Başvuru Nasıl Yapılır

Emekliler, bu kampanyalardan faydalanabilmek için bazı kriterleri karşılamalıdır. Yapı Kredi'ye başvurular, "BİREYSEL" yazılı bir SMS ile TC kimlik numarası ve aylık gelir bilgileri gönderilerek yapılırken, Denizbank için "KREDİM" şeklinde SMS gönderilmesi gerekiyor. Bu kampanyalara katılmak için emekli olmak, en az 18 yaşında olmak, emekli maaşını Yapı Kredi veya Denizbank'ta almak ve 1200 ve üzeri kredi puanına sahip olmak gibi koşullar bulunuyor.

Kredilerin Faiz Oranı Yüzde Kaç?

Bankaların vermiş oldukları kredide aranan faiz oranı değişkenlik gösterebiliyor. Bankanın müşterisi olmanız, kredi notunuz ve daha pek çok etken sizin kredi çekerken istenen faizi ortaya koyacaktır. Bunun için bankalar ile yüz yüze de görüşme sağlayabilirsiniz. Daha fazla detay alabilmek adına hem SMS hem uygulama hem de şubelere giderek iletişim kurmak mümkün olacaktır. Kredi çekimi ve geri ödemeye dair sorularınızı ilan365 üzerinden bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.