Bankalar peş peşe açıkladı! Emekliye ek gelir fırsatı doğdu! Tam 2100 TL ek ödeme için şartlar netleşti. Emekliye bankalardan peş peşe kampanya ve avantajlı teklifler gelmeye devam ediyor. Emekli vatandaşları maaş müşterisi olarak bünyesine katmak isteyen bankalar, yıl sonu yaklaştıkça daha da bonkör davranıyor ve kesenin ağzını sonuna kadar açıyor. Emekli maaş müşterisi kazanmak isteyen bankalardan yeni duyurular da peş peşe yayınlandı. Özellikle Yıl sonuna kadar devam edecek formasyon dönemi için emekliye İhya edecek teklifler geldi. İşte bankaların Emeklilere sundukları promosyon teklifleri…

SSK, SGK, emekli sandığı, BAĞ-KUR gibi tüm sosyal güvenlik kurumlarına bağlı emekliler Yıl sonuna doğru bankaların yakın markajına girdi. Emekli vatandaşları bünyesine katmak ve maaş müşterisi yapmak isteyen bankalar yavaş yavaş yıl sonu yaklaştıkça kesenin ağzını daha da açar hale geldi. Hem kamu bankaları hem de özel bankalar emekliler için peş peşe yeni avantajlı tekliflerini yayınladığı. Özellikle bu dönemi kaçırmadan ek gelir elde etmek isteyen emeklilere 2.100 TL’ye varan promosyon avantajı sağlanıyor. Üstelik kurum fark etmeden tüm emekliler bu ödemelerden faydalanabiliyor. Peki hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? İşte bankaların emekliye sunduğu cazip promosyon teklifleri…

bankalar-pes-pese-acikladi-emekliye-ek-gelir-firsati-dogdu-tam-2100-tl-ek-odeme-icin-sartlar-net-3

YENİ EMEKLİLER VE 3 YILI TAMAMLAYANLAR FAYDALANIYOR

Emekliye banka promosyonu ödemelerinden yeni emekli olan vatandaşlar ve bankada 3 yılını dolduran vatandaşlar faydalanabiliyor. Emekliler kendilerine sunulan cazip teklifler arasından tercihlerini yaparak maaşlarını taşıyor ve emekli promosyonu alma şansını elde ediyor. Emeklinin aldığı maaşa göre banka promosyonu da farklılık gösteriyor. Ayrıca bankalar kendi belirledikleri promosyon tutarlarını ödüyor ve bu tutarlarda 650 TL ile 2.100 TL arasında farklılık gösteriyor.

bankalar-pes-pese-acikladi-emekliye-ek-gelir-firsati-dogdu-tam-2100-tl-ek-odeme-icin-sartlar-net-2

EMEKLİ PROMOSYONU İÇİN ŞARTLAR

Bankalardan Emekli promosyonu alabilmek için öncelikle maaşımızı taşımanız ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü vermeniz gerekiyor. Yeni emekli olduysanız ya da bir bankada 3 yılı doldurduysanız bu avantajdan faydalanabilirsiniz. Bunun yanında bazı bankalar Ek fatura ödeme talimatı gibi şartlarda isteyebiliyor. Bazı bankalar ise arkadaşını getiren tanıdığını getiren emeklilere ekstra ödeme yapıyor.

bankalar-pes-pese-acikladi-emekliye-ek-gelir-firsati-dogdu-tam-2100-tl-ek-odeme-icin-sartlar-net-1

2021 GÜNCEL BANKA PROMOSYON ÖDEMELERİ

Bankaların Emekliye promosyon ödemeleri 2021 yılında farklı tutarlarda gerçekleşiyor. Şu anda en düşük 500 TL en yüksek yüksek 2.100 TL promosyon ödemesi almak mümkün. İşte güncel 2021 banka promosyon ücretleri;

ING BANK: Maaşa göre 675 TL 1000 TL arasında değişen promosyon ödemesi. 2 otomatik ödeme talimatı veren emeklilere 500 TL Ek ödeme.

İŞ BANKASI: Emekli maaşına göre 750 TL 1000 TL arasında banka promosyonu.

TEB: Maaşını taşımakla birlikte 2 Ek fatura ödeme talimatı veren emekli müşterilere 1200 TL ile 1800 TL arasında promosyon ödemesi.

YAPIKREDİ BANKASI: Emekli maaşına göre 1200 TL ile 1700 TL arasında promosyon ödemesine ek olarak yakınını getiren emeklilere 250 TL ekstra ödeme.

HALKBANK: Emekli maaşına göre 500 TL ile 750 TL arasında promosyon.

ZİRAAT BANKASI: Emekli maaşına göre 500 TL ile 750 TL arasında promosyon.

FİBABANKA: Emekli maaşına göre 500 TL ile 750 TL arasında promosyon.

VAKIFBANK: Emekli maaşına göre 500 TL ile 750 TL arasında promosyon

KUVEYT TÜRK: Emekli maaşına göre 750 TL ile 1000 TL arasında promosyona ek olarak kredi kartı ile yapılan 100 TL ve üzeri Market Alışverişlerine 20 lira hediye puan.

ŞEKERBANK: Emekli maaşına göre 1250 TL 1750 TL arasında promosyon ödemesi.

DENİZBANK: Emekli maaşına göre 675 lira ile bin TL arasında promosyon.

AKBANK: Emekli maaşına göre 1200 TL ile 1700 TL arasında promosyon ödemesi nokta Akbank'ın Emekli promosyonu 31 Ekim tarihine kadar sürecek.