Hızlı nakit ihtiyacı olanlar için düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Bankalar birer birer açıklamalar yaptı.

Bir daha teklif edilmeyeceği için bu faiz oranını asla es geçmeyin. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen ve acil nakit ihtiyacı olan kişiler için önemli bir kampanya başladı. Bankalar, özellikle Türkiye'nin zorlu ekonomik koşullarında finansal yükümlülüklerini yerine getirmek isteyen müşterilerine düşük faizli tüketici kredisi sağlayacak. Banka açıklamaları arka arkaya gelmeye başladı. Paraya ihtiyacı olan herkes ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek. Peki Şubat ayında bankalarda ihtiyaç kredisi faizleri ne kadar?

Şubat ayının sonuna yaklaşırken Akbank ve Denizbank yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Düşük faizli tüketici kredileri, özellikle Türkiye'nin zorlu ekonomik koşullarında, vatandaşların acil parasal ihtiyaçlarının farkında olan iki banka tarafından verilecek. 100.000 TL'ye kadar Akbank ve Denizbank ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunacak. Hemen şimdi bu iki bankaya başvurmanız, sadece beş dakikada 100.000 TL almanızı sağlayacaktır. Akbank ve Denizbank'tan Şubat ayı ihtiyaç kredisi detayları ve faiz oranları haberimizde.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

100 bin TL Düşük Faizli Kredi Kampanyası Başladı

Toplu şekilde nakit para arayıp acil durum fonları için banka kredisi kullanmayı düşünenler için Akbank ve Denizbank'tan güzel bir haber geldi. Düşük faizli ihtiyaç kredisi bu iki banka tarafından hızlı bir şekilde sağlanacak. Kredi limiti de oldukça yüksek. Başvuru sahiplerine kullandırılabilecek maksimum ihtiyaç kredisi tutarı 100.000 TL'dir. Üstelik sadece beş dakikada sonuçlanıyor. Düşük faizli ihtiyaç kredisi pazarlaması kapsamında bankalar, başvuru koşullarını ve başvuru adreslerini açıkladı.

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

Akbank'ın düşük faizli kredi arayan müşterilerinin başvuru işlemleri açıklandı. Kimlik kartınız ile banka şubelerine şahsen veya Akbank'ın kredi başvuru sistemi üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, T.C.'nizi yazmadan önce Kredi yazıp bir boşluk bırakarak hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu mesajı 44 25'e göndermeniz gerekmektedir. Cep telefonunuza birkaç dakika içinde onay mesajı gelecektir.

Denizbank'ta da kredi başvuruları SMS ile yapılabilmektedir. 32 80'e T.C.'niz ile birlikte kısa bir mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Denizbank SMS ile kredi başvurusu yapmak oldukça hızlı. Ayrıca, hem hızlı hem de farklı bir kanal arıyorsanız, internet bankacılığı ve mobil bankacılığı kullanabilirsiniz.

100 Bin TL Kredi İçin 24 Ay Vade Fırsatı Sunuluyor

Denizbank ve Akbank, acil paraya ihtiyacı olan müşteriler için 100.000 TL'lik kredi limiti belirledi. İki banka düşük faizli ve 24 ay vadeli kredi sunuyor. Denizbank ve Akbank kredilerini sadece 18 yaşını doldurmuş ve kredi notu 1200 ve üzeri olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları kullanabilmektedir. Bu şartları yerine getirmeleri halinde, kredi kullananlar banka ATM'lerinden yaklaşık beş dakikada düşük faizli kredi çekebilmektedir.

Cebinde Akbank Kartı Olan Herkese Ödeme Yapılacak

Akbank, yaptığı incelemeler sonucunda müşterilerine benzersiz avantajlar sunmaktadır. Düşük faizli krediler için yapılan kampanyaların yanı sıra, dikkat çekici derecede erteleme seçeneğine de sahip olacaksınız. Akbank resmi internet sitesinde yine üç aydan on aya kadar ertelenebilen kredi kampanyaları da paylaşılmaktadır.

Akbank'tan 3 ay ertelemeli kredi alma imkanı 7.500 TL'ye kadar mümkün. Aynı zamanda kredi kullanımı için hayat sigortası gerekli olmadığı için maliyetler de düşmektedir. Kredinin yüzde 1,29 faiz oranı ve 3 ile 36 ay arasında geri ödeme vadesi olacak.