Bankalar Peş Peşe Duyurdu Bu hafta Ödeniyor! Asgari Ücretliye ve Emekliye Faizsiz Anında 5000 TL Kredi

Bir çok bankadan peş peşe duyuru. Asgari Ücretli ve Emekliye faizsiz anında 5000 tl ödeme müjdesi. merakla beklenen Faizsiz kredi detayları belli oldu.

Ekonomi 25.07.2021 - 17:46 25.07.2021 - 17:46 Berkay Keskin

Birçok bankadan asgari ücretli ve emekliye özel faizsiz kredi müjdesi geldi! Artan virüs vakaları nedeniyle kısıtlamaların geri gelmesi gündemdeyken ekonomide vatandaşa yönelik yeni müjdeler peş peşe geliyor. Bankalar, asgari ücretli milyonlarca çalışan ile milyonlarca emeklinin yararlanabileceği sıfır faizli 5 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisini duyurdular. Acil nakit ihtiyacı olanlara 5 bin TL faizsiz kredinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Koronavirüs pandemisinin ekonomik etkileri sürerken bankalardan vatandaşa müjdeli haber geldi! Milyonlarca asgari ücretli ve emekli faizsiz kredi kullanabilecek! Vatandaşa Bayram sonrası can suyu olacak yeni faizsiz kredi paketleri duyuruldu. Birçok banka tarafından asgari ücretli çalışanlara ve emeklilere, sıfır faizle ihtiyaç kredisi 5000 TL'ye kadar sunuluyor. Bugün itibariyle birçok banka tarafından hayata geçirilen yeni kredi paketi ile siz de başvuru yaparak anında 5000 TL'yi hesabınızda görebilirsiniz. Üstlelik 24 ve 36 aya kadar vade seçeneğiyle yüzde sıfır faizle geri ödeyebilirsiniz. 

O BANKALARDAN VATANDAŞA FAİZSİZ KREDİ

Bankalar zorlu günlerde vatandaşa destek olmaya devam ediyor. Kampanyalar peş peşe açıklanırken bugün açıklanan faizsiz kredi desteği birçok kişiden takdir topladı. Hem sigortalı olarak asgari ücretle çalışanlar hem de milyonlarca emekli söz konusu kredilerden yararlanabilecek. Ancak 5000 TL faizsiz kredi kullanabilmek için bir takım şartlar da aranıyor. Buna göre asgari ücretle çalıştığının ya da emekli olduğunun belgelenmesi, kredi notunun düzgün olması aranan şartlar olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca emekli olan kişilerin de emekli aylıklarını aldıkları bankalara müracaat ederek faizsiz kredi başvurusu yapması gerekmektedir.

HANGİ BANKALAR FAİZSİZ KREDİ VERİYOR?

Zorlu pandemi sürecinde, salgının ilk günlerinde vatandaşın yanında olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank ile Katılım bankaları, bugünlerde de yeni faizsiz kredi paketlerini duyurdular. Üç kamu bankası ile Ziraat, Vakıf ve Halk Katılım bankalarından sıfır faizle kredi kullanmak mümkün. Geçen yıldan bu yana acil nakit ihtiyaçları için vatandaşa can suyu niteliğinde kredi paketlerini hayata geçiren Kamu bankaları, şimdi de yaraları sarmaya ve faizsiz kredilerle ekonomiye destek olmaya devam ediyorlar. 

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan yapılan peş peşe açıklamalar ve kampanyalar neticesinde 5000 TL faizsiz kredi müjdesi de bugün itibariyle duyuruldu. Özellikle emekliler, söz konusu kredi desteğinden yararlanarak 5 bin TL ila 50 bin TL arasında faizsiz kredi avantajını kullanabilirler. Tercihe göre 3 ay geri ödemesiz dönem içeren kredi paketleriyle ekonomide yaralar sarılıyor. Ziraat Bankası faizsiz kredi başvuruları, bizzat banka şubelerinden yahut mobil veya internet bankacılığı üzerinden online olarak yapılabilmektedir.

Ziraat Bankası gibi Kuveyt Türk'te bu zorlu pandemi şartlarında vatandaşa destek olan bankalar arasında yer almaya devam ederek faizsiz kredi kampanyasını duyurdu! Bayram sonrası acil nakit ihtiyacı olanlara Kuveyt Türk'ten 5000 TL ila 25000 TL arasında faizsiz kredi kullandırılıyor. Kuveyt Türk faizsiz kredi başvurusunu Kuveyt Türk resmi internet sitesi üzerinden veya Kuveyt Türk şubelerine uğrayarak yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@