Emekli vatandaşlara yönelik gerçekleştirilen promosyon kampanyaları için ödeme tutarları arttı. Bir banka arttırdığı promosyon tutarını duyurdu.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Emekli vatandaşlara ek bir gelir olması nedeniyle ve bankalarına müşteri çekmek isteyen bankaların arasında bir yarışa neden olan emekli promosyonları, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesinin emekli edeceği 2,2 milyon kişinin doğurduğu rekabetle birlikte iyice artmaya başladı. Bir sürü banka promosyon tutarlarında artışa giderken aynı zamanda ödediği ek promosyonları ve nakit para ödemelerinin sayılarını da artırdı. Albaraka Türk Katılım Bankası da bu yarışan bankaların arasına eklendi. Hala devam etmekte olan banka emekli promosyonları kapsamında 2023 yılı itibariyle bankalardan yeni açıklamalarda ardı ardına gelmeye başladı. Promosyon ödemelerini güncelleyen Albaraka Türk Katılım Bankası, ödemelere zam yaptığını duyurdu. Ek ödeme ve avantajlarını da artıran Albaraka Türk Katılım Bankası, emekli maaşını üç yıl boyunca bankasına taşımayı düşünen vatandaşlara açık bir kapı bıraktı. Albaraka Türk Katılım Bankası emekli promosyonlarındaki ödeme tutarı ne kadar? Detaylı bilgi haberimizin devamında…

Albaraka Türk Katılım Bankası Emekli Promosyonları

Yeni bir kampanya duyurusu açıklayan Albaraka Türk Katılım Bankası, yapmış olduğu duyuruda 20 Ocak 2023 tarihi ile 21 Nisan 2023 tarihleri arasında emekli maaşını Albaraka’ya taşıyan vatandaşlara 6.500 TL tutarına varan promosyon ve 3.000 TL tutarına varan ödül kazanma fırsatı sundu. Albaraka Türk Katılım Bankası yeni yapmış olduğu kampanyasında bu bilgiler dışında kampanyası hakkında daha fazla bilgilerde verdi. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın gerçekleştirdiği duyuruya göre, emekli maaş tutarı 3.499 TL tutarına kadar olan vatandaşlara 4.500 TL promosyon, emekli maaşı 3.500 TL ile 7.499 TL tutarı arasında olan vatandaşlara 5.000 TL tutarında promosyon, emekli maaşı 7.500 TL ile 9.999 TL tutarı arasında olan vatandaşlara 6.000 TL tutarında promosyon, emekli maaşı 10.000 TL tutarının üzerinde olan vatandaşlara ise 6.500 TL promosyon ödeneceği bilgisine ulaşıldı. Albaraka Türk Katılım Bankası, ek promosyon ödemesi ile ilgilide yapmış olduğu duyuruda bilgiler verdi.

Ek Promosyon Ödemeleri Tutarı Arttı

Emekli olarak bankada müşteri olan kişilere banka sunduğu nakit 6.500 TL tutarındaki promosyona ek olarak, 2 otomatik fatura ödeme talimatı veren emekli vatandaşlara 500 TL tutarında ek ödeme daha verecek olan Albaraka Türk Katılım Bankası, aynı zamanda referans kampanyasını da bu yarışta devreye soktu. Emekli tanıdığa olunan ve tanıdığını banka müşterisi yapan her vatandaşa banka müşterisi yaptığı her referansa 500 TL ödeme yapacağını duyurdu. Albaraka Türk Katılım Bankası, yeni yapmış olduğu duyuruda toplamda 3.000 TL değerinde ödeme yapılacağını bildirdi.

Albaraka Türk Katılım Bankası Avantajları 

Albaraka bankası müşterisi olan emekli vatandaşlara her ay özel olarak Yapı Kredi ATM’lerinden ayda 3 defa olmak üzere toplam 3.000 TL tutarına kadar, PTT ATM’lerinden işlem adedi sınırı olmaksızın toplam 3.000 TL tutarına kadar ve Albaraka Türk Katılım Bankası ATM’lerinden ise toplam 5.000 TL tutarına kadar ücretsiz para çekme işlemi sunuyor. Albaraka Türk Katılım Bankası, emeklilerden EFT, FAST ve Havale işlemi ücreti almayacağını da yaptığı duyuru ile birlikte ilan etti. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın avantajlarından yararlanmak için emekli vatandaşların üç yıl maaş almaya söz vermek gerekiyor. Emekli maaşını Albaraka Türk Katılım Bankası’na taşımak isteyen emekli vatandaşlar istedikleri yerdeki Albaraka Türk Katılım bankası şubesine TC kimlik kartları ile birlikte bizzat giderek emekli maaşlarını taşıyabilirler ve Albaraka’lı olmanın avantajlarından yararlanma imkanına sahip olurlar.