Bankaların promosyon ödemeleriyle ilgili attığı adımlar dikkat çekmekte. 35.950 TL'lik promosyon ödemesi yapacağını açıklayan banka, 2023'ün rekorunu kırdı. Emekli ve çalışanlar bu haberi duyunca şaşırdı. Peki kimler 35.950 TL promosyon alma hakkı elde edecek?

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Bankalar, son zamanlarda belirli kurumlar için yaptıkları promosyon ödemeleriyle gündeme geliyor. Bu doğrultuda hangi banka hangi kuruma ne kadar ödeniyor resmi açıklama ile ortaya çıkmakta. Son olarak Yapı Kredi'nin BOTAŞ çalışanları için yapmış olduğu promosyon ödemesi bir anda gündem oldu. Rekor niteliğindeki bu promosyon ödemesi, 2023 yılına damgasını vurdu. Yapılan resmi açıklama ve detayları aktarıyoruz.

BOTAŞ'a 35.950 TL Promosyon!

Yapı Kredi, BOTAŞ'ta çalışmakta olanlara 35.950 TL'lik promosyon ödemesi yapacak. Gerçekleştirilen görüşmelerde son olarak bu ödemede mutabakat sağlandı. BOTAŞ'ın 2023 yılı promosyon ihalesinde en yüksek teklif Yapı Kredi'den geldi. Daha sonra sosyal medya üzerinden müjdeli haber duyuruldu.

Promosyon Ödemeleri Dikkat Çekiyor!

Promosyon ödemeleri, 2023 yılında daha da fazla dikkat çekmeye başladı. Bu doğrultuda bakıldığında yeni rekor promosyon tekilfleri de gelebilir. Emeklilere ve özellikle de EYT'lilere yapılacak promosyon teklifindeki son durum merak ediliyor. Bunun için de yeni bir düzenlemeye imza atılması muhtemel. Bankaların SGK ile yapacağı resmi görüşmenin detayları merak edilmeye başlandı. Böylelikle promosyonlara belirli bir zam yapılacaktır.