Pek çok kamu ve özel banka, taşıt kredisi faiz oranlarını güncellediğini açıkladı. Üstelik 400 bin TL'lik taşıt kredisini bir yıl ertelemeli olarak verecek.

Taşıt kredisinde yeni bir döneme girildi. Düşük faizli kredi arayışında iseniz siz de bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Çünkü kredi faiz oranlarında ciddi bir değişiklik söz konusu. Bankalarda taşıt kredisi faiz oranları güncellendi ve araba hayali kuranlar için bir dizi avantaj sunuluyor. Özellikle 350.000 TL'ye kadar olan taşıt kredileri için çeşitli bankaların sunduğu faiz oranları ve taksit seçenekleri vatandaşlar arasında büyük ilgi görüyor. İşte 2023 Ekim ayında güncellenen taşıt kredisi oranları ve bazı bankaların sunmuş olduğu taşıt kredisi özellikleri...

PTT Üzerinden Yapılacak Yardım Parası Ödemeleri: Dar Gelirli Vatandaşlara Devlet Desteği Yolda! PTT Üzerinden Yapılacak Yardım Parası Ödemeleri: Dar Gelirli Vatandaşlara Devlet Desteği Yolda!

HALKBANK Taşıt Kredisi

  • Halkbank, hayalinizdeki sıfır veya ikinci el taşıtı satın almanız için cazip faiz oranları ve ödeme seçenekleri sunuyor. Ödeme seçenekleri aylık eşit taksitli, artan taksitli veya azalan taksitli olarak tercih edilebilir.

halkbank-29

ZİRAAT BANKASI Taşıt Kredisi

  • Ziraat Bankası, hem 0 km araçlar için hem de en fazla 5 yaşındaki ikinci el taşıtlar için taşıt kredisi sunuyor. Kredi vadesi 48 aya kadar çıkabiliyor, ve hafif ticari araçların alımı için de kullanılabilir. Banka, araç rehni teminatı talep ediyor ve hayat sigortası ve kasko ürünlerini de sunmaktadır.

ziraat-25

İŞ BANKASI Taşıt Kredisi

  • İş Bankası, sıfır kilometre araçlar için genellikle kefil şartı aranmaz ve alınan aracı ödeme süreci boyunca rehni ile kullanmanıza olanak tanır. İkinci el araç alımlarında ise kefil şartı aranabilir ve taşıtın kasko değeri üzerinden kredi verilir. Taşıt kredisi başvuruları için gerekli belgeler ve ödeme planı seçenekleri sunulmaktadır.

is-bankasi--4