Bankalar üzerinden başvuru yapan ve kredi notu yüzünden onay alamayan kişilere af çıktı. Bankalardan artık başvuru yaptığınız zaman limitlerinizi kendiniz belirleyerek kredi kullanacaksınız. Bankalar üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı başvuruları için bankalar kişilerin tc kimlik numaraları üzerinden işlem yapmaktadırlar. TC kimlik numarası üzerinden işlem yapacak olan kişilere bankalardan destek geldi. Daha önce başvuru yapan ve onay alamayan kişiler hemen başvuru yaparak kredi onayı alabilecekler. 

Bankalar için yeni bir kampanya duyurusu geldi. Son dakika olarak yayınlanan bu haberlerde, bankalarda işlem yapacak olan kişilerin belirli şartlara göre kredi alacağı haberi yankı uyandırdı. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, başvuru yaparak artık onay alacak. Özellikle kredi notu yüzünden onay alamayanlar bu bankalardan hemen sonuç alabilecekler. 

Aktifbank

Aktifbank "Kredi notunu dert etme" sloganıyla vatandaşlara kredi vermeye devam ediyor. 20.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak verilecek bu kredilerde, uygun faiz oranları ile vatandaşlara destek sunulacak. Aktifbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, Kredi TC Kimlik yazarak 3050 numarasına mesaj atınız. Atmış olduğunuz mesaj bankaya iletildikten sonra 5 dakika içinde sizlere sonuç gelecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, hemen sonuçlarını alır ve PTT, Aktifbank şubelerinden kredi kullanır. 

QNB Finansbank

QNB Finansbank yaptığı yeni kampanya ile birlikte vatandaşlara hızlı ve anında onay vereceğini açıkladı. QNB Finansbank üzerinden işlem yapmak isteyenler belirlenen şartlara göre hemen kredi kullanbilir. Daha önce bu bankadan başvuru yapan ve kredi notu yüzünden onay alamayanlar bankanın resmi internet sitesine girerek buradan başvuru yapmaları gerekiyor. SMS ile başvuru yapacak olan kişilerde TC KİMLİK numarasını 5030 numarasına gönderebilir. 20.000 TL aldığınızda 36 ay vadeli işlem yapacaksınız.

bankalara-basvuru-yapan-ve-olumsuz-yanit-alan-kisilere-af-duyurusu-yapildi-tekrar-deneyiniz-ve-21

Denizbank

Denizbank özellikle emekli olan vatandaşlara yeni bir kampanya duyurusu yaptı. Denizbank üzerinden 20.000 TL kredi alacak kişiler, kimlik ve gelir belgesi ile en yakın Denizbank şubesine giderek işlem yapabileceklerdir. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, belirlenen şartlara göre hemen bu bankadan 36 ay vadeli kredi alabilecek. Kredim TC kimlik yazarak bu mesajı 3280 numarasına atan kişilerde bankanın kredi kampanyasına katılmış olacaktır.