Bankalarda Borcu Olanlar İçin Bu Sabah Açıklama: Garanti Bankası-Akbank-Denizbank Borçları Kapatacak

Cumhurbaşkanı açıkladı! Sabah Saat 8'den sonra IBAN numarasına Emeklilerin PARA yatacak! Cumhurbaşkanı açıkladı! Sabah Saat 8'den sonra IBAN numarasına Emeklilerin PARA yatacak!

Garanti Bankası Akbank ve Denizbank tarafından yapılan borç kapatma kredisi kampanyası duyurusu paylaşıldı. Bankalardaki olan kredi kampanyalarını ve kredi kartı borçlarını ödemek için ihtiyaç kredisi ve borç kapatma, kredisini aynı anda kullanmak isteyen kişilere 75000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi verilecek. 3 banka tarafından da yapılan açıklama ile birlikte ihtiyaç kredisi ve borç kapatma, kredisini aynı anda kullanmak isteyen tüm vatandaşlara bu üç banka hızlı birşekilde ödeme vereceğini açıkladı. 

Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyası...

Son zamanlarda borç transferi ve borç kapatma kredisi kampanyasında en çok tercih edilen bankaların başında gelen Garanti Bankası, yaptığı bu kampanyada 75000 TL 24 ay vadeli düşük faizli ödeme veriyor. Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası borç kapatma kredisi almak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda da internet üzerinden işlem yapabilirsiniz. 

Garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusu banka şubeleri üzerinden kimlik ve gelir belgesiyle birlikte yapılıyor. 

Akbank ve Denizbank, borç kapatma kredisi kampanyası...

AkBank ve Denizbank üzerinden de borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, en yakın banka şubelerine giderek bu bankaların yapmış oldukları borç kapatma kredisi kampanyasına düşük faiz oranlarıyla birlikte katılabilir. Akbank ve Denizbank, özellikle emekli olan vatandaşların kendi bankasından maaş almaları durumunda kredi ödemelerini gerçekleştireceğini açıkladı. Ay sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyaya katılarak sizlerde tüm bankalardaki olan güncel kredi ve kredi kartı borçlarınızdan kurtulabilir, tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.