Bankalarda faiz depremi! İhtiyaç, taşıt, konut, ticari kredi faizleri değişti! 0.55 faizli kredi almak artık mümkün

Son dakika faiz indirimi Haberi geldi. Bankaların tüm faiz oranları değişti. İhtiyaç, taşıt, konut, ticari kredi faiz oranlarında deprem gibi indirim…

Ekonomi 11.11.2021 - 16:21 11.11.2021 - 16:21 Volkan Arık

Kredi kullanmak için bankaların faiz indirimi yapmasını bekleyen vatandaşlara müjdeli haber biraz önce verildi. Tüm bankalarda kredilerin faiz oranları adeta dibe çekildi. İhtiyaç, taşıt, konut, ticari kredi faizleri değişti liste yeniden belirlendi. Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için şimdi 0.55 faizli kredi bile bulunuyor. Peki hangi banka ne kadar faiz oranı ile kredi veriyor? 10 Kasım bankaların güncel kredi faiz oranları ve detaylar haberimizde…

Bankalar, az önce yaptıkları duyuru ile birlikte kredi faiz oranlarında indirime gittiklerini açıkladı. Hemen hemen bütün kredilerde faiz oranları adeta dibe çekilirken 0.55 faiz oranı ile kredi kullanmak bile mümkün. Hangi banka ne kadar faiz oranı ile kredi veriyor? İhtiyaç kredisi güncel faiz oranları ne kadar? 0.55 faizli kredi fırsatı ve detaylar haberimizde…

bankalarda-faiz-depremi-ihtiyac-tasit-konut-ticari-kredi-faizleri-degisti-055-faizli-kredi-almak-1

BANKALARIN GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI 10 KASIM 2021

Bankaların faiz oranları yeniden belirlendi. Güncel kredi faiz oranları ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi bankalar Biraz önce yaptı. İşte en düşük faizle kredi veren bankalar;

Garanti Bankası 100 bin TL kredi

Garanti Bankası tarafından yapılan duyuruda 100.000 TL üst limitli krediye 4 yıl vade uygulandığı bildirildi. Garanti Bankası'nın bu Kredi kampanyasında faiz oranı yüzde 1,52 olarak belirlendi.

İş Bankası konut kredisi kampanyası

Konut kredisi kampanyası için İş Bankası da indirime gitti Nokta iş bankasında 100 bin lira üst limitli konut kredisi Yüzde 1.38 faiz oranı ile veriliyor.

bankalarda-faiz-depremi-ihtiyac-tasit-konut-ticari-kredi-faizleri-degisti-055-faizli-kredi-almak-2

Akbank konut kredisi faizleri

Akbank'ta 100.000 TL üst limitli konut kredisi veriliyor. 4 yıl vade seçenekleri ile sağlanan Kredi de faiz oranı ise Yüzde 1.39 olarak belirlendi.

Vakıfbank konut kredisi faiz oranları

Konut kredisinde en düşük faiz oranlarını sunan bankalardan birisi de Vakıfbank oldu. Vakıfbank, üst limiti 100.000 TL olan konut kredisi için yüzde 1.29 faiz oranı belirledi.

Ziraat Bankası güncel konut kredisi faiz oranları

Devlet bankalarından Ziraat Bankası'nda konut kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Ziraat Bankası yaptığı Son güncelleme ile birlikte konut kredisinde faiz oranlarını yüzde 1.29 olarak açıkladı.

TEB konut kredisi faizleri

Ev almayı düşünen ya da yatırım yapmak isteyen vatandaşlar için konut kredisi sağlayan TEB Bankası da faiz oranlarını düşürdü. TEB’den konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşların ödemesi gereken faiz oranı Bir de 1.52 olarak belirlendi.

bankalarda-faiz-depremi-ihtiyac-tasit-konut-ticari-kredi-faizleri-degisti-055-faizli-kredi-almak-4

KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Hem devlet bankaları hem de özel bankalar tarafından başvuru yapan vatandaşlara düşük faizli konut kredisi imkanı sağlanıyor. Konut kredisi başvurusu için bankaların şubelerine gidebilir ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinden farklı olarak konut kredisinde evrak teslim edilmesi gerektiği için banka şubelerine giderek başvuru yapmak daha sağlıklı olabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@