Acil nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşların başvurduğu ilk adres bankalar oluyor. Özellikle son dönemlerde düşük faizli kredi imkanı veren bankalar daha çok ilgi ve rağbet görüyor. Her geçen gün zorlaşan yaşam koşulları içerisinde bankalarda vatandaşların nakit ihtiyaçlarını giderebilmek için faiz oranlarını giderek aşağıya çekiyor. Bugün de bankalardan yeni bir düşük faizli kredi hamlesi geldi. Başvuru yapan vatandaşlara 3 ay geri ödemesiz 36 ay vadeli 10.000 TL ve 20 bin TL arasında düşük faizli kredi sağlanıyor. Düşük faizli kredi veren bankalar ve başvuru şartları haberimizin devamında sizi bekliyor.

Düşük faizli kredi kampanyası bekleyen vatandaşları müjdeli haber bu sabah saatlerinde bankalardan geldi. Kredi kullanmak isteyen ve bireysel ihtiyaç kredisi arayan vatandaşlara bankalar düşük faizli kredi kampanyası imkanı sağlıyor. Üstelik de bu kampanya kapsamında 3 ay geri ödeme yok. Kredi 10.000 TL ile 20.000 TL arasında değişirken 36 ay vade imkanı ile veriliyor. Peki hangi bankalar düşük faizli kredi veriyor? düşük faizli kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizin devamında…

bankalardan-dusuk-faizli-kredi-hamlesi-3-ay-odeme-yok-36-ay-vadeli-10000-20000-tl-alabilirsiniz-3

ING BANK DÜŞÜK FAİZLİ 3 AY ÖDEME ERTELEMELİ KREDİ

ING Bank düşük faizli kredi kampanyasını duyurdu. ING Bank müşterisi olan olmayan herkese 3 ay ödeme ertelemeli 10.000 lira üst limitli düşük faizli kredi sunuyor. ING Bank kampanyası kapsamında kredi faiz oranı %1,35 olarak belirlendi. Başvuru yapan vatandaşlar bu kampanyadan 36 ay vade seçenekleri ile faydalanabiliyor. ING Bank kredi başvurusu banka şubelerinden ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabiliyor.

GARANTİ BANKASI SONBAHAR KREDİSİ

Düşük faizli kredi veren diğer bir bankada Garanti Bankası oldu. Bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için Garanti Bankası tarafından 10.000 lira üst limitli 3 ay ödeme ertelemeli kredi sağlanıyor. 36 ay vadeli olarak verilen bu kredi de faiz oranı ise yüzde 1.91 olarak belirlendi. Garanti Bankası kredi başvurusu banka şubelerinden ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden tamamlanabiliyor.

bankalardan-dusuk-faizli-kredi-hamlesi-3-ay-odeme-yok-36-ay-vadeli-10000-20000-tl-alabilirsiniz-2

TEB DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

TEB Bankası da düşük faizli kredi imkanı sağlayan bankalar arasında yer alıyor. 10.000 TL acil nakit ihtiyaçlarınız için bankadan 36 ay vadeli Kredi kullanabilirsiniz. TEB kredi faiz oranları yüzde 1.36 ile 1.59 arasında değişiyor. Aylık 369 TL taksit ödeyerek faydalanabileceğiniz bu Kredi kapsamında başvuru işlemlerini bankanın şubelerinden ya da online bankacılık hizmetleri aracılığı ile yapabilirsiniz.

FİNANSBANK DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Düşük faizli ihtiyaç kredisi arayanlar için kampanya yapan Finansbank'ta bütçenize hitap edecek avantajlı seçeneklerle kredi veriyor. Finansbank'ın bireysel ihtiyaç kredilerinde faiz oranı yüzde 1.39’dan başlıyor. 36 ay vadeli olarak kullanabileceğiniz Kredide aylık taksit tutarı ise 370 TL olarak belirlendi. Başvuru işlemleri ise Finansbank'ın mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden yapılabildiği gibi banka şubelerinden de gerçekleşiyor.

bankalardan-dusuk-faizli-kredi-hamlesi-3-ay-odeme-yok-36-ay-vadeli-10000-20000-tl-alabilirsiniz-1

İŞ BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

İş Bankası da düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. 10.000 TL kredi başvurularınız için yüzde 1.60 faiz oranı ile kredi imkanı sağlayan İş Bankası kampanyasını 36 ay vadeli kredilerde uyguluyor. İş Bankası düşük faizli kredi başvurusu mobil bankacılık, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve banka şubeleri üzerinden yapılabiliyor. Başvuru şartlarını taşıyan vatandaşlar başvuru işlemlerine anında tamamlayarak kredi kullanabiliyor.