Bankalardan müşterilere yeni duyuru! 200 bin lira tutarlı kredi fırsatı sunuluyor. Kredi ile ilgili şartlar açılandı. 36 ay vade olarak belirlenen kredi ile ilgili detaylar yazımızda…

Bankalardan 200 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredinizi ipotek olmadan alabilirsiniz. Fakat bazı bankalar 200 bin lira kredi için ödeme güçlüğü hissettiğinde sizden teminat veya kefil isteyebilir. Bu şekilde kredi için kolay bir şekilde onay alabilirsiniz. İpotekli kredilerde ekspertiz değeri önem taşıyor. Ekspertiz değerinin yarısına kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu şartları sağlamanız durumunda banka şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Burgan Bank Tarafından 200.000 TL İpotekli Kredi

Burgan Bank 200.000 TL tutarlı kredide ipotek şartı arıyor. Bankaya verilecek ipotek başvuru sahibi adına olmayabilir. Eşiniz veya dostunuz üzerinden tapu bankaya ipotek olarak verilebilir. 200 bin liraya kadar alabileceğiniz kredilerde daha yüksek limitli kredi almak için gelir durumunun yüksek olması gerekir. Verilecek olan ekspertiz değerinin yüzde ellisi kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şekerbank 200 Bin TL İpotekli Kredi

Şekerbank ipotek karşılığında 200 bin lira tutarında kredi sunuyor. Başvuru yaparak krediyi kullanabilirsiniz. Başvuruda bulunacak olan kişiler en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeleri ile birlikte ipoteğin tapu belgesini bankaya vermeleri gerekir.

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

200 bin TL tutarlı krediyi kullanarak diğer bankalara olan borçlarınızı kapatabilirsiniz. Tüm banka borçları tek bir bankada toplanır. En yakın banka şubesine giderek ekspertiz değerinin yüzde ellisi kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 200.000 TL İpotekli Kredi

Kredi başvurusunu kamu bankası üzerinden yapmak isteyenler Ziraat Bankası’nı tercih edebilir. Banka üzerinden 200 bin lira tutarlı ipotek karşılığı kredi kullanılabilir. 36 ay vadeye dayanan seçenekler ile işlem yapabilirsiniz. Verilecek olan ipoteğin ev olması halinde ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar, şayet dükkân olması durumunda ise yüzde yetmiş beş oranında kredi kullanabilirsiniz. İlk ödemede banka 3 aylık erteleme fırsatı da sunuyor. Bu şartları sağlamanız durumunda krediyi kullanabilirsiniz.