Bankalardan Hızlı Kredi İmkânı! Kimler Bu Kredilerden Faydalanacak? Resmi Duyuru Yapıldı

Bankalardan hızlı kredi imkânı! Kimler kredilerden faydalanabilecek? Duyuru yapıldı. Sizlerde bu imkândan faydalanmak için belirli şartları sağlamanız gerekir. İşte konu ile ilgili detaylar…

Kredilerde son dakika kampanyası başladı. Kredi veren bankalar şartların ve başvuru sürecini açıkladı. Bankalar tarafından verilen kredilerde başı çeken kredi olarak belgesiz kredi ön plana çıkıyor. Şayet sizler de başvuru yaparak kredi kullanmak istiyorsanız, belgeye ihtiyaç duyulmadan başvuru yapabilirsiniz.

Başvurunuzu yaparak sadece kimlik kartı ile online olan ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. İhtiyacınızın olması durumunda bankalardan ihtiyaç kredisi kullandığınızda 36 ay vade seçenekleri sizlere sunulur. Uygun vade seçenekleri ile 20 bin liraya kadar kredi kullanabilirsiniz.

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var

Kredi imkânı sağlayan bankalardan nasıl kredi alınacağı hakkında detaylı bilgi almak için bankaların resmi internet siteleri ziyaret edilebilir. Kredi kullanabilmek için bankaların kredi politikalarına uygun olmanız gerekir. Başvuruda bulunabilmek için kredi notunun en az 1300 ve üzerinden olması ilk aranan şartlar arasında yer alıyor. Zira evraksız olarak başvuru yapılabilmesi için kredi notunun yüksek olması şarttır. Bankalar üzerinde icralık ya da gecikmeli kredi ödemesinin bulunmaması da ayrı bir şarttır.

QNB Finansbank’tan Evraksız Kredi İmkânı

QNB Finansbank kredi arayışı içinde olan kişilere evraksız kredi imkânı sunuyor. Başvuru yapabilmeniz için bankanın belirlemiş olduğu şartlara uygun olmanız gerekir. 36 ay vadeye kadar ona veren banka, TC kimlik numarasının 5030 nolu numaraya mesaj atarak başvuruda bulunanlara değerlendirme yaparak onay veriyor. Kredi onayı başvuru yapan kişinin cep telefonunu mesaj olarak gönderilecektir. Onaylanmış olan krediyi evraksız olarak banka şubelerinden kullanabilirsiniz.

Akbank’tan Evraksız Kredi Başvuru

Akbank’tan belgeye gerek duyulmadan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 20 bin lira tutarlı kredi için öncelikle başvuru sahibinin banka üzerinden hesabının mevcut olması gerekir. Bankanın uygulaması üzerinden giriş yapılar kredi başvurusunda bulunur. Uygulama üzerinden başvuru yapılarak kredi onayı alınması durumunda kredi kullanılabilir. Kullanılacak kredide 36 ay vade ve 20 bin lira tutarında limit belirlendi. İmza atmadan krediyi kullanabilirsiniz.