Emekli vatandaşların yüzünü bankalar güldürüyor. özellikle bayram ikramiyesi beklentisi boşa emekliler maaşlarını taşımaları durumunda bankalardan yüklü miktarda promosyon ödemesi alma şansına sahip oluyor. 2022 yılının gelmesi ile birlikte emekli maaşlarına yapılan zam sonrası bankalar promosyon miktarını artırdı. 2022 güncel banka promosyonu ve detaylar haberimizde…

Ramazan Bayramı yaklaşırken emekli vatandaşlara bankaların promosyon müjdeleri devam ediyor. Özellikle bayram ikramiyesi beklentileri boşa çıkan ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayan emekliler promosyon ödemeleri sayesinde rahat bir nefes alacak gibi görünüyor. milyonlarca Emekliye promosyon fırsatı sağlayan bankalar sadece maaşınızı taşıma ve 3 yıl boyunca kalma tarihi istiyor. İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti BBVA gibi Birçok banka promosyon tutarlarına da zam yapmış durumda. Üstelik SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı da fark etmiyor. Başvuru yapan tüm emekliler bankaların nakit promosyon desteğinden anında faydalanabiliyor. Peki 2022 güncel emekli promosyon ödemeleri ne kadar?

Milyonlarca emekli vatandaş bayram ikramiyesi Beklerken hayal kırıklığına uğramış ve ikramiyeler geçtiğimiz yıl olduğu gibi 1100 TL olarak kalmıştı. Emekli vatandaşların imdadına ise banka promosyonları yetişecek gibi görünüyor. Bankalar, emeklilerin yüzünü güldürmek için kesenin ağzını açıyor. bu yıl emekli maaşlarına yapılan zamla birlikte emekli promosyon ücretleri de arttı. Başvuru yapan emeklinin hesabına binlerce lira promosyon ödemesi yatacak nokta Birçok banka peş peşe 2022 emekli güncel promosyon ücretlerini açıkladı. işte bankaların emeklilere vereceği güncel promosyon tutarı...

İş Bankası 2022 emekli promosyonu

İş Bankası milyonlarca emekliye en yüksek promosyon tutarını sunan bankalardan biri oldu. maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emeklilere 2.500 TL'ye Varan promosyon fırsatı sunan İş Bankası aynı zamanda kredi kartı ve banka kartını aidatsız kullanma şansı da tanıyor. Iş bankasının emekli promosyon kampanyası 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar emeklilerin başvuru yapması ve maaşlarını taşınması gerekiyor.

bankalardan-promosyon-yarisi-is-bankasi-yapi-kredi-garanti-bbva-5250-tl-promosyon-veriyor-4

Yapı Kredi 2022 emekli promosyonu

Yapı Kredi Bankası'nın da Promosyon başvuruları 30 Nisan tarihine kadar devam ediyor. maaşını taşıyan emekli müşterilerine 2750 tl ye Varan promosyon ödemesi veren Yapı Kredi aynı zamanda Bankaya bir yakınını rüyada arkadaşını getirenlere de kişi başına 250 TL veriyor. Yapı Kredi'nin toplam nakit promosyon ödülü ise 2 bin 500 TL'ye kadar varıyor.

Akbank 2022 emekli promosyonu

Akbank'ta 2022 yılı nakit promosyon ödülünü güncelledi. emekli maaşını Akbank'a taşıyanlar 2.750 liraya varan nakit promosyon imkanı kazanıyor. Emekli maaşını Akbank'a taşımak isteyenlerin 30 Mayıs tarihine kadar süresi var. Akbank'ın promosyon için tek şartı maaşınızı taşımak ve 3 yıl boyunca kalma tabiri vermek.

Garanti BBVA 2022 emekli promosyonu

Garanti Bankası'nın da hem nakit promosyon kampanyası hem de yakınını davet et ödülü devam ediyor. Maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca Garanti Bankası'nda kalma sözü veren emekliler toplamda 2.750 liraya varan nakit promosyon alma şansına sahip oluyor. Aynı zamanda Garanti Bankası her bir yakınını getiren emekliye kişi başına 250 TL Ek ödeme veriyor. Toplamda 10 kişiye kadar sınırlı olan kampanyada 2500 TL ödül kazanmak mümkün.

DENİZBANK 2022 emekli promosyonu

Denizbank'ta emekli maaşını taşıyan ve aynı zamanda 1 adet otomatik ödeme talimatı veren emekli müşterilerine 1750 TL'ye Varan nakit promosyon imkanı sağlıyor. DenizBank'ın nakit promosyon kampanyası 30 Haziran tarihine kadar geçerli.

TEB 2022 emekli promosyonu

TEB emekli maaşını taşıyan müşterilerine 3 yıl boyunca kalma tahahüdü vermeleri ve en az 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde 2750 TL'ye Varan Market promosyon fırsatı sağlıyor. Ayrıca TEB Bankası yakınını bankaya getiren emeklilere de kişi başı 250 TL promosyon ödülü veriyor. Toplamda 10 kişi ile sınırlı olan promosyon kampanyasında emekli vatandaşların alabileceği toplam tutar 5250 TL oluyor.

Gözden kaçırmayın

Afrika da Ayaklandı! Afrika da Ayaklandı!

bankalardan-promosyon-yarisi-is-bankasi-yapi-kredi-garanti-bbva-5250-tl-promosyon-veriyor-2

Şekerbank 2022 emekli promosyonu

Şekerbank’ında emekli promosyon ödemeleri devam ediyor. SGK, BAĞ-KUR ve emekli sandığı Farketmeden emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emekliler Şekerbank 2000 tl ye Varan nakit promosyon kazanabiliyor. Aynı zamanda emekli vatandaşlar avantajlı faiz oranları ile 3 yıl ertelemeli Kredi fırsatlarından da yararlanabiliyor.

ING Türkiye 2022 emekli promosyonu

ING Türkiye'de emekli vatandaşlar için promosyon sürecini başlattı. 31 Mayıs tarihine kadar başvuru yapacak olan emekliler ING’den 2.750 liraya varan Market promosyon fırsatı yakalayacak. Aynı zamanda bir arkadaşını ya da yakınını ikna ederek maaşını ING Banka taşınmasını sağlayan emeklilere de 1.250 TL'ye varan ek ödül fırsatı sağlanacak.