Bankalardan Son Dakika Faizsiz Kredi Haberi Geldi, Faizsiz İhtiyaç Kredisi Verecek Bankalar Yayınlandı

Bankalardan Son Dakika Faizsiz Kredi Haberi Geldi, Faizsiz İhtiyaç Kredisi Verecek Bankalar Yayınlandı. Faizsiz kredi veren bankalar şartlarını açıkladı. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 07.08.2021 - 14:04 07.08.2021 - 14:04 Vural Pars

Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Sizlerde faizsiz ihtiyaç kredisi kullanarak hemen ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Faizsiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda sizlere tamamen bankaların faiz uygulamadan kredi verdikleri kampanyalardan bahsedeceğiz.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler faizsiz kredi kullanacaklarsa ülkemizde bulunan 6 adet katılım bankası üzerinden kredilerini faizsiz olarak kullanabilirler. Bu bankalardan yapacağınız tüm işlemler İslami şartlar usulü olarak yapılmaktadır.

Faizin haram olduğunu düşünen kişilerin kullanabileceği bu krediler de diğer bankalarda olduğu gibi bazı politikalara uygun olmanız durumunda onay alabileceksiniz. Kredi başvurusu yapan kişilerin ihtiyaç kredilerini kullanabilmeleri için banka kredi notunun yüksek olması gelir durumunda sıkıntı olmaması diğer banka borçlarında da gecikme olmaması gerekiyor. Bu şartlara uygunsanız aşağıdaki bankalar üzerinden 0 faiz ile kredi kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası sıfır faizli kredi başvurusu nasıl yapılır?

100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler Katılım Bankası olan Kuveyt Türk üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularına faizsiz olarak yapabilirler. Size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgenizi verdikten sonra kredi başvurusu için işlem yapabilirsiniz. Kredi başvurusu onaylanan kişiler hemen aynı gün içerisinde krediyi kullanır.

Ama eğer krediniz genel müdürlüğe düştüyse genel müdürlükten gelen cevabı beklememiz gerekiyor. 100.000 TL ihtiyaç kredisi aldığınızda banka sizlere faiz yerine kar payı uygulayarak kredi imkanı sağlamaktadır. 36 ay vadeye kadar böyle bileceğiniz bu krediler de 3 ay erteleme imkanı da sunmaktadır.

Türkiye Finans Bankası faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu

Türkiye Finans Bankası üzerinden de faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusunda kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler ihtiyaç kredilerine başvuru yapmak için bankadan internet sitesinde kullanabilir. Faizsiz verilen bu krediler de 100 bin TL'ye kadar sizlere bir limit belirlenmiştir. Özellikle emekli olan kişilerin emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda kredi notuna bakmadan onay verilmektedir.

100 bin TL'ye kadar alacağınız bu krediler de sizleri düşük kar payı oranları ile birlikte kredi imkanı sağlamaktadırlar. 36 ay vade yapacağınız krediler de 3 ay erteleme imkanı diğer bankalarda olduğu gibi Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden de yapılmaktadır.

bankalardan-son-dakika-faizsiz-kredi-haberi-geldi-faizsiz-ihtiyac-kredisi-verecek-bankalar-yayin1

Ziraat Katılım Bankası faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu

Kamu Katılım Bankası olarak işlem yapmak istiyorsanız, Ziraat Katılım Bankası şubelerine giderek 100.000 TL'ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler emekli olması durumunda emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları gerekiyor. Çalışan kişiler ise en az 6 aylık sigortalarının düzenli olarak yatmış olması gerekmektedir. Kredi başvuruları ayrıca sadece banka şubelerinden yapılmaktadır.

Eğer bu bankada hesabınız varsa internet bankacılığı üzerinden daha düşük limitlerde kredi kullanabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi verilmektedir. Kredilerde 3 ay erteleme veya 6 ay ertelemeli kredi seçenekleri de bulunmaktadır. Bu bankadan ayrıca esnaf olan ve çiftçi olan kişilerde faizsiz kredi kullanabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@