İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler eğer 100.000 TL gibi yüksek limitli kredi onayı almak istiyorlarsa, bankaların belirledikleri başvuru şartlarına uygun olmaları gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin ihtiyaç kredisi alacakları zaman bankalar kredi notu sorgulaması ile birlikte gelir durumunuzu da bakacaktır. Gelir durumu uygun olan müşteriler onay alabilmektedirler. 100.000 TL kredi kullanmak isteyen kişilerin düzenli geliri olması durumunda aşağıdaki bankalardan hemen işlem yaparak aynı gün içerisinde ihtiyaç kredisi kullanabileceklerini söyleyebiliriz. İşte size 100.000 TL kredi veren bankalar ve başvuru aşamaları...

Garanti BBVA 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Garanti BBVA 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız düzenli bir gelirinizi olması şarttır. Banka en az 3 aylık sigortası olan kişilere 100.000 TL ihtiyaç kredisi vermektedir. Garanti Bankası üzerinden alacağınız ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeye kadar işlem yapabilirsiniz. Kredi başvurularını en yakın banka şubesi üzerinden yapmanız mümkündür. Başvuru yapacağınız zaman banka sizlere anında sonuç verir ve kredinizi kullanırsınız. Eğer şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız şubelere gitmeden de bankanın internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Vakıfbank düzenli geliri olana 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Vakıfbank üzerinden düzenli geliri olan müşteriler, 100 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere uygun faiz oranları ile birlikte anında kredi imkanı sağlar. En yakın Vakıfbank şubesi üzerinden kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Emekli olan müşterilerin emekli maaşlarını banka üzerinden almaları gerekiyor. Ayrıca çalışan müşterilerin ise en az 6 aylık sigortası olması durumunda kredi onayı alabileceklerdir. Banka kredi başvurusu yaptığınızda sizin kredi notuna ve kredi sicilinize bakarak onay veriyor.

bankalardan-yeni-kampanya-100000-tlye-kadar-uygun-musteriler-faydalanacak-bayramdan-once-hemen-a11

Ziraat Bankası 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden de 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Düzenli bir geliriniz varsa veya emekli iseniz Ziraat Bankası sizleri uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyacınız olan nakit imkanı sağlayacaktır.

Ziraat Bankası kredi başvurusu yaptığınız zaman 100.000 TL kredi için banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Şubeler üzerinden yapacağınız kredi başvurularında banka sizi değerlendirmeye alır ve değerlendirme sonucunu uygun bulursak kredinizi kullandırır.

Ziraat Bankası 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. 36 ay vadeli kredi başvurusu yaptığımızda banka dileyen müşterilere ilk taksit ödemesini 3 ay ertelemeli olarak yapmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka sizlere ayrıca borç kapatma kredisi de veriyor. Borç kapatma kredisi olarak diğer bankalardan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz.